Aids Tehlikesi...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gkhngs tarafından 8 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar yaklaşık 9 gun once yabancı uyruklu bır hayat kadınıyla bırlıkte oldum...

İlişki sırasında kondom kullandım...Yalnız dudagımdakı ucuk opusme esnasında acılmıs ve kanamıs farkında degıldım ben bu hal ile partnerıme oral seks yaptım... 2-3 gundur baya baya tırsıyorum...Ya olduysa suphelerlı yıcek benı...

Kanayan bır yara olmasa hıc kafama takmıcamda acık yara oldugu ıcın tırsıyorum...

2. byzkin

byzkin Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Aids sinsi bi hastalıktır belli etmez bi test yaptırmakta fayda var

3. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    aıds testı bulasma olduktan 3 ay sonra olculebılıyor aıds olup olmadıgın

bıdaha da bole sacma bırsey yapmassan endısen olmaz

Ocensers, Valat ve AngryHun bunu beğendi.
  4. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Vajinal sıvı ile sizin kan temasınızın çok yakından gerçeklemiş olması gerekiyor HIV virüsünün bulaşması için. Oral sekste bulaşma ihtimali çok çok düşüktür ve genelde kadınlardan erkeğe geçme sıklığı, erkeklerden kadınlara geçme sıklığına göre daha düşük diye hatırlıyorum. HIV virüsü çok naif bir virüstür ve eğer bağışıklı sisteminizin çok hassas değilse bu durumda bulaşma ihtimali %0,001 gibi bir ihtimaldir.

Ben daha önce, p24, elisa ve combo testleri olmuştum ve bu konuda size şunları tavsiye edebilirim;

P24 testinin genelde 2-4 haftadan sonra yapılması uygun görülür çünkü sadece virüse karşı oluşan antijenlere bakılır vücutta. Tavsiyem 4 hafta sonunda bu testi yaptırmanız %95'in üzerinde bir doğruluk payı getirecektir size. Her laboratuvarda yok diye biliyorum, ama İstanbul'da iseniz birçok yerde bulabilirsiniz. Örneğin; Burçlab, gelişim lab vs...

PCR testi var bir de, çok pahalı bir test ama doğrudan RNA ile bakılıyor virüslere ve çok ama çok hassas bir test ve çok güvenilir sonuçları var. İlişkiden sonraki 1 hafta içerisinde bakılabiliyor diye hatırlıyorum(yine de araştırırsınız) ve fiyatı 400-500 tl arasında değişiyor. Bu teste de çok iyi laboratuvarlarda bakılıyor ve durumunuzun müsaitse baktırabilirsiniz.

Combo testi var ve bu testte hem antijene hem antikora bakılıyor, en iyi test süresi 4.haftadan itibaren olanı diye önerilir ve bu testte çok hassas bir test olduğu için sonuçları PCR ile birlikte en doğru olanı verendir bana göre. Ücreti de 70 TL'ye yaptırmıştım 2 ay önce. Belki daha farklıdır bazı yerlerde

Elisa testi 3.ayın sonunda öneirlir, ama 3.ay bir insanın en geç antikor oluşturma süresi olarak belirlenmiştir ama genelde bağışıklık sistemi zayıf olmayanlar ve herhangi bir rahatsızlığı olmayanlar bu testi 2.ayın sonunda yapmaya başlaması bana kalırsa uygundur. 2.ay test sonucu çok güvenlirdir ama 3.ay test sonucu en net olanıdır. 6. ay gibi söyleyen doktorlar var ve maalesef bizim doktorlarımız bu konuda geri kalmışlar çünkü 6.ay demelerinin sebebi herhangi bir kanser hastalıgı yaşamanız veya terapi görme durumunuz varsa 6.ay sonunda bir daha yapılır, ama normalde tedavi gören biri değilseniz, 3.ay sonundaki Elisa testi %100 sonucu verecektir. Ücretsiz yapan birçok hastane bulunuyor ama kliniklerde bile 30-50 tl arası fiyatı değişiyor.

Son olarak bana kalırsa, sonucunuz negatif çıkması çok büyük bir ihtimal çünkü çok naif bir virüs ve anal veya vajinal temas olmadığı sürece bu tür yollarla dış ortamda çok dayanıklı olmayacak kadar aciz bir virüstür.

Geçmiş olsun, bundan sonra daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Zerk, Ocensers, sultanmehmed ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  5. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    *** hem zina yap hem kork neyse olan olmus artik insallah biseyin cikmaz peki hayat kadininda temiz raporu varmiydi?

DÜZGÜN BİR ÜSLUP KULLANALIM!! (SCHWARZXXL)

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Eylül 2011
    Valat, AngryHun ve loveofbody bunu beğendi.
  6. Wes-Dex

Wes-Dex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hayat kadınıyla birlikte olsan bile, oral seks yapmandaki mantığı çözebilmiş değilim ne yazık ki. Yine de bir test yaptırmanda fayda var, ne olur ne olmaz.

sivasli bunu beğendi.
  7. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    D.wolf arkadaşın dediklerine katılmakla birlikte, HIV direk oksijen teması halinde yapısı bozulan bir virüstür, yani dudağınızın veya herhangi vücut dışında bulunan yaralardan bulaşması düşük ihtimaldir. Tabiki %0.01 gibi bir ihtimal de olsa sağlık için göze alınabilecek geçerli bir sebep değil.

ayrıca biliyorsunuz ki hayat kadınlarından bulaşan tek virüs HIV değildir, bulaşma ihtimali yüksek diğer hastalıklar da mevcuttur ve sizi 2-3 ay yatalak hale getirip vücudunuzun çeşitli bölgelerinde hiç de güzel gözükmeyen enfeksiyonlar çıkabilir.

deathlifter bunu beğendi.
  8. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    git test yap abi bizlede paylaş işhallah bişey yoktur

9. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1. hayatımda ilk kez bir hayat kadınına oral seks yapan birini duyuyorum. ücretten düştün umarım :)
    2. şaka bir yana eğer tırsacak ve buraya topic açacak kadarsa git testlerini yaptır.
    3. naçizane görüşüm odur ki aids olmamışsındır. aids aslında direkt kan verme haricinde ve uzun süreli cinsel temas haricinde (ki kadından erkeğe geçmesi daha zordur), geçirgenliği azdır. ama sen yine de benim görüşüme değil bir uzman doktorun görüşüne değer ver ve bir uzman doktora görün. o sana testlerin gerekli olup olmadığını da söyler zaten.

Valat, sultanmehmed, zrb20 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    100 tane aidslinin kafasını kessek.
    onların kanını bir havuza boşaltsak.
    seni o havuzda yüzdürsek bile aids olman zor.
    Cinsel temas dışında aids zor buluşan bir hastalıktır.
    Birde bu sana ders olmuştur.
    Hayat kadınını oral yapmak.
    Umumi tuvaleti yalamaya benzer...

DEXONİA, body17, aydogdu ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    İnsanların yaptıklarını sorgulamak veya yargılamak sizlerin haddine düşmemiş, herkes kendi yaptıklarından sorumludur. Arkadaş yaptıgı işi detaylı açıklama yaparak, en iyi şekilde sorusuna cevap almak için anlatmak istemiş. Burası erkeklerin cok baskın oldugu bir forum, oral sex yapması bizi ilgilendirmez, biz onun bu samimiyetine aynı samimiyetle cevap veririz ve sadece elimizde çözüm varsa onu sunarız.

İnsanların durumlarıyla dalga geçmeyin, bir gün daha beteri de başınıza gelebilir. İnsanların dini görüşlerini de yargılamaktan vazgecin, hep yapılıyor bu. İsterse anal, oral veya vajinal yolla, isterse de 1000 kişiyle seks yapar. Size düşmemiş insanların ahiret hesabı!

Bilgilendirme yapacaksınız öyle yorum yazın, yeterince amaçsız insanlarla doldu zaten bu forum!

Ocensers, Canner, sivasli ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  12. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Atın Ölümü arpadan olsun :)
    b****jason diğer forumdan anladın sen :badgrin:
    Takma kafana diğer forumda da cevap verdi bazı arkadaşlar zaten
    oral ile bulaşma ihtimal yok denecek kadar azdır ,kafan rahat olsun
    Geçmiş olsun thums:

13. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Konu dışına çıkmış mesajları sildim. Lütfen bundan sonraki atılacak mesajlara dikkat edelim.

14. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    hem prezermatif kullanınıyorsun hemde oral yapıyorsun sendekide iş degil ya . genel ev ise büyük ihtimal degilsindir.

15. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Olan olmuş birkere artık suçlamanın bir manası yok. Olaya birde şu açıdan bakmakta fayda var, prezervatif sadece seni değil karşı tarafıda korur, nasıl sen hasta olmamak için takıyorsan, karşı tarafta aynı amaçla takıyor olabilir, bir hayat kadının geçmişini kestirmek çok güç tabiki ancak 3 ay sonra bir test yaptır, ozamana kadar yapacak birşey yok, sana nacizane tavsiyem bundan sonra birlikte olmak istersen bir kadınla, ya tanıdığın güvendiğin bir kadınla birlikte ol yada bu tür riskli şeylerde daha temkinli ol.

16. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    hayat kadınları umumi tuvalet gibidir giren çıkan belli değildir....sen bir tuvaletle oral seksmi yaptın...allah akıl fikir ihsan eylesin

17. barank

barank Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    abi bana kalırsa paralı sekse hayırrrrr

18. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    gitmeyi verin kardeşim bi zahmet gittin milini oldunmu güvenli şekil birdahada gitme ne gerek var

genel evin zararları

1. para kaybı
    2.sağlığın tehlike altına giriyor
    3.anında kaldır 5 dakikaya inidrmen lazım dire kerken boşalma modu ve duygusuz seks
    4.kızlara aşık olma hevesini kırır insanın
    5.kadınlara bakışını değiştirir adamın kızgınlık duydururlar haraketleri ile

benimki geç patlıyor 20 dakika 5 saat arası oraya gidince benim özel olarak 6600 devirde motor kuvveti uygulamam lazımdırki 2seferlik ücretle 1seferi bitireyim

bence milli olduysanız ya kendinize dandikte olsa manita yapın bi şekil

ya aradıra el arabasıyla bi tur atın yada papazlar gibi evlenenbe veya kız ayarlayana kadar ellemeyin kendi haline bırakın o rüyalarda otomatik vitese geçer patlar nasılsa.

20dakika ile 5 saat arası nasıl oluyor diyen yok artık diyen varsa yazsın tekniğini veririm 3 aya sizde süresi uzatırsınız.merak eden sorabilir atmıyorum.

godzilla10000 ve enemy bunu beğendi.
  19. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    efenm 5 saattlik bir birikm ile dağı taşı delebilirsniz aman dikkat.

aydogdu, acemierkan ve Danny Boy bunu beğendi.
  20. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    zaten o kadar uzatınca bazı yerler morarıyor ben 5 saati önermiyorum ama 5 saat vururum ginesss rekor kitabına başvursan çok rahat dünya rekoru kırırım

ama ben en fazla 45-50 dakika öneririm tek partnerle.

kardeş şimdi tekniğini yazarım aynen bi süpermen çıkar siler emeğim boşa gidder yoksa atmıyorum yaw ciddiyim.weightlifterkafa_

godzilla10000 ve enemy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş