Agirlik ve kilo verme hakkinda sorunlar?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gorkemkilic tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gorkemkilic

gorkemkilic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar. 174,85 kiloydum.Ocaktan beri fitness'a basladim ve duzenli gitmeye calisiyorum. Suan haftada 4 gune cikardim ve programim su sekilde:
    Gogus+Biceps, Omuz+triceps, Sirt+Karin kalan gunlerde kardio yapmaya calisiyordum ama son zamanlarda agirlik calisma sonlarindan15dk hitt kosu kardio yaptigim icin kardioyu tek yapmayi biraktim. Bu surecte 78 kiloya indim. Supplement olarak iso 100 ve xtend bcaa kullaniyorum. Fakat yan yaglar ve gogus bolgesindeki yaglanmadan kurtulamadim. Acaba agirlik ve sonunda kardio calisarak yanlis mi yapiyorum yoksa sadece kardio ile mi ilerlemeliyim?

2. sporvebeslenme

sporvebeslenme Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni -Özel Ders Hocası
    Yer:
    Ankara
    Yağlardan şikayetci isen cardionu biraz daha arttırabilirsin . hit çalışmalarının süresini 10 dakika daha arttırabilirsin.Kaslarının aynı anda büyümesinide istiyorsan hit çalışmasını yaparken hız arttırma bölümünde speed hızını çok yüksek yapma. Senin durumun hassas bir yerde hacim kaybetme sansında var onun için beslenme şeklin önemli olacaktır. protein miktarını iyi tut. son olarak kas arttırımına çok istiyorsan ve yağda yakmak istersen. ağırlık çalışmandan sonra toz takviyeni al 20 dk bekle öyle cardio yap derim.

gorkemkilic bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş