Agirlik Tavsiyesi rica+sorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mehmet Guner tarafından 12 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mehmet Guner

Mehmet Guner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar;kucuk bir halter barim vardi yillar icinde agirlik alinca (40 kiloya yakin) ufak tefek agirliklarimi yanlarinda birlestirdim;
    Artik agirlik takcak yer kalmadi 10ar kilo takmak istiyorum bunlari cikarmadan ne onerirsiniz?Mesela barin icine takabilecegim acilir kapanir vb 1agirlik yada barin
    gectigi delik cok genis olur distan takip ice klipsle sabitlerim vb...
    Yada hic ugrasmadan yeni uzun bir halter bar setimi alim?Cunku kaldirirken kucuk barda bir egilme oluyor acaba kirilirmi?metal yorgunluk vb...cunku 40 kiloda agir
    sayilmaz bence?Sonrada eskisini isinmak icin kullanirim?
    Agirliklari Vinil mi demirmi tavsie edersiniz?bendekiler ilk aldiklarim renkli vb guzeldi sonra siyah en ucuzlarindan aldim ama vinil degil kromda degil sanirim metal?

Calistigim yerde odam yani ucuz halinin uzerinde:) zemin bozulmasin diye:)
    Ucuz agirlik seti ne onerirsiniz?Onceden dovz 4l iken;sanirim 50 kg vinil set kucuk+buyuk barli 200 lira civariydi gittigido yada hepsi buradada?
    Reklam olmasin ama ne tavsiye edersiniz?ucuz etin yahnisi olmasin da:)
    Ben oncekileri 1spor magazasindan+Metrodan ve yine magazadan Adler Marka almistim.Saolun cok tesekkurler yardim cevaplariniz icin uzun ve devrik oldu ama:)
    Yeni uyeyim daha cok sacmalaarim:)

Sayfayı Paylaş