Agirlik kaldiramamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emre58sivas tarafından 24 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Emre58sivas

Emre58sivas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Body ye yeni basladim 2 ay oldu gecen ay full kardiyo yaptim 84 kilodan 72 kiloya düstüm tabi sıkı bir diyetle bu ay kardiyoyu azaltip agirliklara yogunluk verdim 2 gun idman 1 gun dinleniyorum ama agirligi yukseltemiyorum bench press olsun hepsinde ayni birseyleri yanlis yapiyorum sanirim tavsiyelerinizi bekliyorum

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Ne yiyorsun? Dinlenme dediğin günde ne yapıyorsun? Arttiramadığin ağırlıklar kaç kg? Nekadar şu içiyorsun. Ağırlik çalışmaya başlayalı Kaç gün oldu ki a ğırlık Arttiramadığını söylüyorsun.

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    hocam bende 1.5 aydır falan ağırlık çalışıyorum öncesinde 1 yıl kickboks yapmıştım her hafta benchi arttırıyordum 2 haftadır ne kilo artıyor ne tekrar 50x7 benchte kaldım hatta bazen 50x7 bile çıkmıyor

4. SIRINB4B4

SIRINB4B4 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ATT
    Yer:
    Manisa
    Tek başına değilde beraber çalışabileceğin bir partner bul daha fazla ağırlığın altına girersin özgüvenin artar , ya da kulaklıkla çalış kısacası GAZA GEL!

5. Emre58sivas

Emre58sivas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Agirliga baslayali tam bir ay oldu arkadasim 2 senelik bodyci oda pek anlayamadi neyin yanlis gittigini fazla atma yenisin diyor ama egoma yediremiyorum herseferinde ayni yerde kalmayi ornegin dun gogus yaptik bench press de 5 + 5 + barda sikinti yok ama 10 dakinca 1-2 den fazla kalkmiyo dambell press dede ayni olay 14 den fazlasiyla calisamiyorum
    Sabah kahvaltim sabit
    5-6 yumurta beyazi 60-70 gram yulaf ezmesi bi kase yogurtla 30- gram beyaz peynir karisik yagli yagsiz
    Sonraki ogunlerde 200 gram pilav bulgur makarna 150 gram cig hali et veya tavuk ve bol sebze

6. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Tamam 2 yap dinlen 2 daha yap böle kaç set yaptığına bak. Birde karbonhidratı arttır sen. Seni glikojen depon küçük. Antremandan önce koşıiuypsan 10 dakkayı geçme. Bol su iç

7. Emre58sivas

Emre58sivas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gunluk 2/3 litre su iciyom zaten diyetten yeni ciktigim icin dha alisamadim ne kadar sık yemeliyim kac gram kac ogun proteïn carb ?

8. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Hmm diyetten yeni çıktıysan güçsüz olman normal. Kilonu geri almak istemezsin herhalde. Şimdiki düzeni hızlı değiştirme bahsettiğin ağırlıklar için normal. bir öğün tonbakıklı salata Uygun bir yere 100 gram makarna ekleyebilirsin. Haftada 4-5 kez çalış 2 gün sporu düşünme bile keyfine bak yada derslerine neyse artık

9. Emre58sivas

Emre58sivas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aynen kilo almaktan baya korkuyorum genelde haslanmis bulgur yiyom makarna kilo aldiracak korkusu veriyo piskolojik ;) yas 25 okul terk calisiyom bu arada yani dinlenme gunleri hafta icine gelirse isle mesgul oluyom

10. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Makarna bulgur gibi buğday kökenlidir bir farkı yoktur. İçine koydukların onu zararlı yapar. Azcık tereyağ ve tulumpeyniri rendesi gayet güzel olur ve kilo yapmaz. Ya da ton balığı tabiiki. Bol sovan ve kıymayla yaparsan da harika olur ketçap mayonez krema koymayınca korkma

Sayfayı Paylaş