Acil kilo vermem gerek suppiment yardımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jonywayt tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jonywayt

jonywayt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar dediğim gibi askerlik yüzünden acilen kilo vermem gerekmekte.
    Şu an 187 boya 123 kg yum. Temmuz 10 da 135 kg idim. 29 günde 12 kg.Ay basına kadar 114 veya aşagısı olmam gerekmektye. Şu aralar kilo vermem acayip yavaşladı yardımcı olabılecek suplement var mı ?

Fitness salonuna gitmekteyim.Yaptıgım program aşagıdadır.Temmuz 10 dan beri hergün aşagıdakı programı kullanıyorum. Yavas yavas arttırarak su andakı durumu bu.Her gün sporla 1lt su içiyorum.

10 dk cross aleti
    25 kg 15x3 bacak
    30 kg 15x3 goguse yukarıdan agırlık cekme.
    35 kg 15x3 triceps için aşagıya dogru agırlık basma aletli
    Baldır arkasında ve omuzlarda sorun oldugundan kanat,bench ve gögüs çalışamıyorum.

50 kg ile 30x3 aletli mekik
    5 kg ile yerde 40x4 mekik
    20x3 yerdeyken bacak indir kaldır.

bunlar bittikten sonra 30 dk 2. seviyede otomatık yukseklık ayarlı 5-5.5 hızla yuruyus ve 20 dk 1. seviye otomatik yuksek ayarlı 85-90 hızla oturarak bisiklet çevirme.

diet olarakta

sabahları 1 dilim kızarmıs ekmek yarım kırbıt kutusu kadar peynır. yarım domates. 1 porsiyon karpuz veya kavun. 1 bardak sıkılmıs limon.

öğle genelde salata yagsız az yıyecekler birazda kalori hesabına göre uygun şeyler.

aksamları spordan dolayı gec geldıgımden domates salatalık yagsız haslama yemekler min. seviyede.Zaten mide çok küçüldü yemek tabagının 1/3 unu yıyınce doyuyorum.

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    aslında herşey yolunda böle tıkanıyo bazen işte ama sorun yok birz sabırlı ol bozma gidişatı ama sana tavsiye 1 gün çok ye fazla kalori al şaşırt vücudu yağ yakıcı olarak ta su atıcı fln kullanırsan daha iyi bu arada daha çok su içmelisin ne kadar su içersen o kadar iyi 3 3.5 litre kadar çok ta abarmanın manası yok yani:)

3. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    30 dakika 5.5 yürüyüş bence zaman kaybı. 20 dakika interval koşu yapmanı öneririm. 5 dakika hafif tempolu yürü sonra hızı arttırıp 1 dakika boyunca depar at. Her 5 dakika da bir yap bunu.
    İstiyorsan bunun üstüne bir 10 dakika daha hızlı tempo yürürsün. Yaptığın diğer hareketlere ise fazla bel bağlama. Asıl ihtiyacın olan kardiyodur çünkü.

Eğer durum bu kadar acilse sabah yediğin peyniri light yap. Kavun ve karpuzu çıkarıp yerine 2-3 tane yumurta beyazı koy. Su atıcı falan da kullanma.

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    şimdi dikkatimi çekti kavunla karpuz bir mi tutuyosun kavunda deli gibi şeker var

5. jonywayt

jonywayt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar.

shownodese arkadasım,
    birkac kalori tablosuna baktım. Karpuz la kavunun arasında pek far yok gözüküyor.

Su olarak sporda 1 lt gun ıcındede 1 lt desek total 2 lt içiyorum.Su atıcı nedir acaba çok işe yarıyor mu ?

NHFL arkadasım,

yaklaşık 1 aydır hergun spor yaptıgımdan dizlerimde agrı başladı. Ayrıca koşu şu anda hic mümkün değil 123 kg 1.87 boy olunca koşamıyorsun.Koşsanda ya sol topugum agrıyor yada sol dizim :S 30 dk 5.5 ile 250 kalori yazıyor makınada. Bisiklette 100 ve crossda 150 . total gunluk kardio 1 saatte 500 kalori. Belde fıtık başlangıcı vardı ama su 1 aydır devamlı spor yaptıgımdan açıkcası hic agrı cekmedım.

6. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Koşmasan bile aynı mantığı bisiklette de uygulayabilirsin.

7. jonywayt

jonywayt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    NHFL arkadasım bısıklet veya yurume bandı veya cross zaten random yukseklık ayarlı. Cihazlar verilen lvl e gore 1 lvl için 0 dan 4 e kadar yukselıp alcalıyor. bısıklettede aynı sekılde crosstada.yanı tempoyu normal yakalamak ıcın nabızım 100-130 arasında oynuyor.

8. jonywayt

jonywayt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bugun itibarıyla spor hocamın demesiyle butun agırlık veya mekık calısmalarını bıraktım.sadece cardio 15 dk cross 140 nabız + 40 dk 5 yukseklıkte 5.5 hızlı 120-135 nabız + 15 dk cross 15 dk 140 nabız. total 750 kalori yaktım. ayrıca yag olcumude yaptırttım.veriler asagıda.

Toplam kilo 122.2
    kas agırlıgı 51.6
    yag agırlıgı 33.2 (oranı %27)
    toplam su 65..3

9. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    musclemax dergisinde okuduğum bir makalede yağ yaktırıcı özelliğe sahip olan maddeleri etkilerine göre sıraya koymuşlardı...

en etkili yağ yaktırıcı "yeşil çay" (her antrenmandan önce mutlaka içerim.)

ikinci sırada "cafein" (nescafe içerek alabilirsin, performansı da artırıyor.)

son sırada "L-carnitin" ( supplement olarak satılıyor, ancak diğerlerine göre etkisi daha düşük)

doğal olandan şaşma derim, kolay gelin...

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- - öncelik hakkı ihlali

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş