Acil kilo almam lazım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve sokrates tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1.79 boy için gerekli kilo hangisi olmalı ?

1. 70

oy sayısı 1
    33,3%
  2. 75

oy sayısı 2
    66,7%
  3. 80

oy sayısı 0
    0,0%
  4. 85

oy sayısı 0
    0,0%
  5. 90

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sokrates

sokrates Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, Boy 1.79 Kilo 65
    genel uygun olarak yediğini direk yakan kesimin içinde yer alıyorum. 9 gibi uyanıp işe gidiyorum güne 2 açma ile başlıyorum öğle yemeğimde ortalama 60-70 gr tavuk döner yada evde pilav + çorba yada makarna +çorba eşliğinde besleniyorum. 5 gibi işten çıkıp 1 tabak daha makarna yada tavuk burger menü yiyorum genel olarka iştahsızım çok iyi beslendiğim söylenemez çok fazla yemek isteyip iştahımı yerine getirememe ve miğdemin daha fazlasını kabul etmemesi gibi bir durum söz konusu. aynı zamanda evde kendi çağımda birşeyler yapıyorum. avatarımdaki görsel şekil A diyebilirim. şimdi avatardan biraz daha zayıfım. Kola ve meyve suyu çok fazla tüketiyorum ki özellikle kolayı. akşam yemegide var tabi. herneyse herşeye ragmen kilom artacağına düşüyor en hızlı kilo nasıl alabilirim maximumum bir hızda akilo almanın bir yolu var mı ? örneğin 10 kilo bir besin aldığımda yaraması için nekadar süre geçmesi gerekir vb. Bilir kişiler ve özellikle beslenme konusuna aşina olan kişilerden bunun için yardım istiyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş