Acil kür programi

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve DerinElif tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DerinElif

DerinElif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.80 boy 55 kg. biraz kaslanıp,irileşmek istiyorum önerebilceğiniz kür programları nelerdir? Primo ile başlangıç yapmam uygun olur mu ? Hangi ürünleri önerirsiniz?YArdımlarınızı bekliyorummm...

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili DerinElif ;

Yaşın kaç . beslenme olarak rutinin nedir , antrenman rutinin nedir paylaş önce ,

Bir bayansın kür programı önerirken daha dikkatli olmak gerek çünkü , sonuçta regl dönemini etkilemek yada sorun çıkarmak istediğimiz en azından benim istediğim son durum olur ,

Dediğim gibi bu bilgilerini paylaş fakat buradan değil , pm ile kürünü belirlediğimiz zaman ise buradan paylaşımını yaparsın zaten neler alacaksın ne kadar süre alacaksın ve ne gibi bir rutine sahiptin ... diğer arkadaşlarda görüş belirtir aksi halde buradan ya saçma sapan öneriler yapanlar yada aman sakın yapma yok zararlı diyenler ile dolacaktır ...

Sonuçta sanırım fotoda ki sensin erişkin bir bayansın bizim sana aman zararlı bak dememize gerek yok sen zaten biliyorsun bunlar steroid yani ilaç yani doping , burada yapılası gereken gerçekten kararlı isen sana yol göstermek olacaktır ...

Çünkü bu ara bana sık gelen sorulardan birisi bayanların steroid alma istekleri üzerine , ben ne kadar başkaları baştan savma onu al bunu al diyecek olsa da profesyonel bir bakış açısıyla temkinli yaklaşmak istiyorum ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

CarpeNoctum ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. DerinElif

DerinElif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 22. Beslenme düzenimde çok sık değil. Antreman a hafta 3 kez gidiyorum. Sizinle özel olarak program çıkarırsak sevinirim. Profesyonel birinden bilgi almak tabiki benim için avantaj olur. Bu konulara hakimim fakat her kafadan bi ses çıktığı için kararsız kaldım. Ne yapmamı önerirsiniz?

4. hannover96

hannover96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok zayıfsın kas bence bi kıza yakışmak ama kilo alsan iyi olur

Sayfayı Paylaş