Acaba Tıp mı bilmiyor yoksa Çözüm mü yok ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gannicus07 tarafından 14 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gannicus07

Gannicus07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar biraz uzun bir yazı olabilir fakat yardimsever birilerinin okuyacagindan eminim.

Ben 176 cm boy
    54 kiloyum.

Anladiginiz gibi zayifim.Ha kilo mu alamiyorsun derseniz çok güzel kilo alıyorum benden iyi kimse kilo alamaz.
    Amaaaa istahim açık olduğunda ve yemek yedigimde.

Sorun abi benim iştah kafasına gore takılıyor.Yemin ederim kafasına gore takılıyor.
    Spora başlıyorum ve prakten adlı iştah açıcı şurubu kullanıyorum 2 günde kilom 56 ya dayanıyor 6-7 gün sonra 57.5 oluyor ama arkadaş sonra bi açılıyor bi kapanıyor moralimi bozuyor mide.

Hiçbir sorun yok gayet iyiyim ne öğün atlamisim ne psikolojik bi sorun ne sporu aksatmisim amk midesi birden almıyor yemeği.Şaşırıp kalıyorum niye yiyemiyorum diyorum sonra bi öğün ötesinde biraz yiyorum bi bakıyorum kilo 56.9 olmuş benim sarteller atıyor abi diyorumki amk midesi naptim ben sana niye kafana gore takiliyosun amk ben bu kadar çabalıyorum o canı isteyince alıyor istemeyince yok.
    Diyceksinizki zorla sen de yahu zorlamiyomuyum sanıyorsun binbir zorlukla yutuyorum ve kusma başlıyor gün içinde yediklerini de kusuyorum bu sefer.
    Ha doktorami gideyim ?
    Endoskopi oldum alkalen reflu gastrit pylor disfonksiyonu eroziv diodenit çıktı hepsinin ne olduğunu biliyorum proton pompası inhibitorleriyle tedavi atlattim biliyorsunuz bu hastalıklar genelde geçmiyor ama asla zayifligin felan sebebi bu değil.
    Başka biseyler var tip cozemiyor adım gibi eminim ben her uykudan uyandigimda ilk 5 dk içinde 1 ekmek yiyebilirim ama kalkıp hazirlayana kadar bütün iştah gidiyor.Uyurken ne hormon salgiliyor bozukluk nerde öyle merak ediyorum ki.

İşte böyle dostlar varsa yazmak isteyen fikirlerini yazsın saygı duyacagimdan ve farklı önerileri uygulayacagimdan kimsenin şüphesi olmasın ben asla ay yaptım onu yapmam bidaha felan demem herşeyi bidaha deniyebilirim bi ara 2 ay nolursa olsun devam ettim 62 kilo oldum ama istah öyle tikanmistiki bide ailevi sorunlar derken bıraktım ve ben bırakınca öyle bisey ki gün içinde sadece çay ictigim sigara ictigim oluyor en fazla yedigimse günde 1 öğün ve çok hızlı kilo veriyorum.Bu arada her spora başladığımda sigarayı 3-4 taneye indiririm.Daha fazla asla icmem tamamen birakmisligimda vardır.Bu kadar dostlar bodyforum yardım eder dediler geldik hadi inşallah mutlaka burdada vardır ustadlar.

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mart 2016

Sayfayı Paylaş