Ac karna agirlik calisirsam kaslarim erir mi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ardamuhammet tarafından 21 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ardamuhammet

Ardamuhammet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar yak yakmak icin definasyon donemine girdim fakat gunde 3 ogun yiyebiliyorum ve 3. Ogunde spordan sonrasina denk.geliyor sporu ac karna yapmak zorunda kaliyorum sorum ise su ac karna agirlik calisirsam yag yakimi durup kas erimesi olur mu

2. cgtyeg

cgtyeg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Aç olarak gidersen sadece performans ve gücüne etki eder. Yediğin bir öğünden sonraki antrenman ile aç yaptığın antrenman arasında fark olabilir. Kaslarda erimesi de o kadar kolay bir iş değil. Katı açlık diyetleri yapmıyorsan tabi. Beginner ve bir tık üstü adamın zaten kas koyması bir yere kadar ve koysa bile bu az bu işi profesyonel yapan adama kıyasla. O yüzden hangi kası yok edicekki vücut. İçin rahat olsun yani. Yinede işi garantiye aliyim diyorsan protein alımlarını düşürme, yeter. Definasyon yaptığından dolayı ve vücudu yıpratmamak için. Başarılar.

3. Ardamuhammet

Ardamuhammet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sag ol icime su serptin zaten protein yeterince aliyorum tekrar tesekkurler

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    @cgtyeg in de dediği gibi sadece kan şekerin düşük olduğu için performansın düşer..kas kaybı denilen hadise için 3 hafta antrenman yapmamak ve beslenmeyi tamamen terk etmek gibi bir süreden bahsedilir. gün içinde hatta haftalık total kalorinizi alıyorsanız ve almanız gereken günlük protein miktarını alıyorsanız rahat olun..

5. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Atlefit bunu ramazanda açıklamıştı. 24 saatin içinde öğünü 5’e de bölsen 2’ye de bölsen kaslar için değişen bir şey olmuyor. Bilimsel dayanağıda vardı. Sen gün içerisinde besinini al gerisi çon önemli değil.

Sayfayı Paylaş