acıktıkça gömüyorum yulaf ezmesini

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ohnofor tarafından 20 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    göğüs kaslarımın yanında alttan çıkan bi göbeğim var. sixpack i falan geçtim onu düzleştirmem lazım. şekeri yağı tuzu kestim. full et,yulaf ezmesi,yumurta, tavuk yiyorum ama acıkıyorum acıkıncada yiyecek bir şey bulamayıp sütlü ballı yulaf ezmesini gömüyorum. nolur bu gidişat bulk mu yapıyorum diyet mi yapıyorum napıyorum ben, yeni başladım tavsiyelerinize ihtiyacım var acıkınca ne yemeliyim?

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    evde yemek pişmiyor mu ev yemeyi ye. dolma börek hamur işi tatlı bunları haftada bir gün yarım porsiyon ye sadece

3. pullower

pullower Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Kardesim Acıkma İşii Zihinde Bitiyor Sen Saglıklı Diye Yulaf ezmesini paso yersen yine yaglanır yine kilo alırsın yani demek istedigim günlük alman gereken kaloriyii az cok bil oralarda kal misal veriyorum sen saglıklı diye salatayı bile günlük alman gereken kaloriden fazla alırsan yine yaglanırsın yine kilo alırsın öyle abur cuburu fast fodu hayatımdan cıkardım saglıklı seyleri istedigin kadar yiyebilirsin diye birsey söz konusu degil önemli olan kafada bitmesi kafada bitirenler inananlar basarıyı elde ediyo kardesim

Sayfayı Paylaş