Acıktığımı da anlamıyorum doyduğumu da..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 17 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Merhabalar..
    Başlıkta yazdığı gibi ne acıktığımı anlıyorum nede doyduğumu, 172 boyunda 16 yaşında 45-46 kilolardan kendini 53-54 lere çıkarmış ve hala kilo alımına devam eden / etmeye çalışan biriyim.. Yemek yediğim vakitler şöyle; 7 de kalkıp kahvaltı yapıyorum sonra okula gidiyorum, saat 12 de eve öğle arası tenefüsünde 12 gibi evde yiyorum, sonra tekrar okula gidip, dersler bitip 3.20 de okuldan çıkıp yine o saatlerde yemek yiyorum.. sonra 6 gibi antrenman a başlayıp antrenmandan sonra işte duştu yemek ısıtmaydı derken yemek yemem saat 8 i buluyor.. Yemek yeme zamanlarım bu şekilde, mesela 3.20 de eve geldiğim zaman "acaba yemek yesemmi yemesem mi?" durumunda oluyorum, açlık hissetmiyorum ama yiyorum.. Spordan sonrada öyle, acaba diyorum yesemmi yemesem mi? yani bunu kendime sormamın sebebi, yemeyelim ya vs. gibisinden değil acıkmadığım için, yememe gerek varmı gibisinden sorguluyorum çünkü canım hiç çekmiyor, daha sonra yememin gerektiğini biliyorum, hadi oturayım masaya diyorum, bu seferde bir oturuyorum kalkamıyorum masadan, doymuyorum, midem ne atsam alıyor, yemek yemem ortalama 20 dk yı buluyor, böyle de zaman uzayınca resmen yediklerim sindirilmiş gibi oluyor :D yani yeni yer açılıyor midemde devam ediyorum yemek yemeye desem yeridir.. ha açlık demek, midenin boş olması demek değil kandaki besin değerlerinin düşmesi/azalması demek, orası ayrı.. Ama işte dediğim gibi ne acıkıyorum nede doyuyorum sorunuma çaresi olan var mı? :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş