ACİL YARDIM !!

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Delikanlı3476 tarafından 21 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Delikanlı3476

Delikanlı3476 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncellikle selam aleyküm 2 ay önce bir talihsiz olay yaşadım şöyle ki akşam 23.30 işden eve geliyordum kapşonlu bir adam hızlı yürüyordu bir anda bana omuz atarak geçti bende
    " kardeşim önüne bak" dedim adamda belli keko birisi serserinin teki bana şöyle cevap verdi " ulan gevşek asıl sen önünü bak " dedi bir anda attack'a geçti bende eksiv yaptım istersem vururdum acıdım bir önce eve gidip sıcak yatağımda yatmak istiyordum bunun gibi insanlara uğraşmaya deymez anama küfür etti bu şerefsiz bende bir anda döner tekmeyi yüzüne geçirdim yere düştü burnu kanadı etrafta bir kaç abi gelip araya girdi beni tutular onunda tutup geriye çektiler o günde çok ağır eşyalar gelmişti iş yerine diğer 2 elamanda işe gelmemişti neredeyse bütün iş bana kalmıştı çok yorgundum adam akıllı önümü bile zar zor görüyordum bir anda yerdeki demir çubuğu koluma attı acı pek hissetmedim hafif yanma oldu koluma felan ceviremedim o ortamdan beni uzaklaştırdılar eve gittim hiç kimseye birşey söylemedim boşver kola birşey olmaz dedim sonra işe gittim birde sporada gittim tam verimli çalışamadım kol ağrı yapıyordu felan o kolumla amatör altın kemer Şampiyonasınıda kazandım hocamız düzenlediği bir kickboks maçıydı sonra aileme söyledim doktora gittim kolda büyük bir çatlak varmış gitmeseydik kola platin takacaklardı ALLAH'TAN birşey olmadı 1 buçuk ay alcida kaldı alcıyı çıkartılar eve geldim bir bardak suyu bile kaldıramiyordum moralim bozuldu dedim kendi kendima " sen bu kolununla bir bardak suyu bile kaldıramiyorsun o dambılları nasıl kaldıracaksın vs dedim işede gidemedim bir kaç ay. evde şınav mekik barfiks suquat ve dambıllarla çalışmaya başladım dün evdeki kum torbasına vurayım dedim kolum sızladı doğru düzgün şınav bile cekemiyorum normalde tek seferde 100 şınav cekerdim şimdi 5 set şeklinde toplam 42 şınavda bile zorlanıyorum barfikste normalde 5 set toplamda 125 yapıyorumdum şimdi toplamda 8 bile zar zor oluyor kilom 76 tıydı sağlam bir vücuta sahiptim antermanları severek yapardım şimdi bile doğru düzgün yapamadığım için moralim bozuk ne yapmalıyım eski halime nasıl dönerim kiloda 80 oldu cevaplarınızı bekliyorum

2. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Dostum ne yapmalısın bilmiyorum ama moralini bozma önemli olan sensin malesef ülkede öyle *** çok bende birini dövmek istiyorum ama yok işte gerek yok değmez anladın mı

***Hakaret içeren kısım düzeltildi,üyeye uyarı cezası verildi.lütfen forum kurallarını okuyunuz,tekrarı halinde uyarının yanında yasaklanma cezası gelecektir.zeo64

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Mart 2018
  3. Delikanlı3476

Delikanlı3476 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah kaderde yazılıymış olacağı gün geldi oldu artık gerisini zaman gösterecek

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Mart 2018
  4. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim asla pe etme sen yeter ki vazgçme senden 1 tane var sen kendine iyi bak öfkeni ağırlıktan bardan çıkar :D

5. Delikanlı3476

Delikanlı3476 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah kardeşim

6. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    bu sporda motıvasyon cok önemlı kardesım motıvasyon düştümü kaybedersın onun için kendını topla ve gıtmen gereken yola odaklan ve tüm güçünle anrenmanlara saldır

7. Hasretim38

Hasretim38 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bazen pardon deyip devam etmek gerek keske bulasmasaydin. Gecmis olsun

8. Delikanlı3476

Delikanlı3476 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sağol da kardeşim bunlara dersini vermek lazım aslında küfür etmeseydi birşey yapmazdım napalım hayırlısı buymuş
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2018 ---
    Sağol var ol kardeşim motivasyon varda kolda sorun var ama bu engellide aşacaz ALLAHIN izniyle

Sayfayı Paylaş