[ACİL] Sadece Bilgi Sahipleri [KİLO-HACİM-KAS]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kingtrap tarafından 13 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kingtrap

kingtrap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Selamun aleyküm,

Benim kendi kafamda belirlediğim bir hedefim var ve de bu hedefe beni en hızlı şekilde çıkaracak bir kişi arıyorum.

Eğer ki gelişmelerden memnun kalırsam ücret dahi ödeyebilirim yani bu kadar önemli bi durum bu benim için.

Eğer ki bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız kendinizi belirtiniz.

Kısa ve öz şekilde kendimden ve de hedeflerimden bahsedecek olursam,

- Ektomorf

- Kilo ve Hacim
    - Kas Kütlesi

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Vay be millet kendini tanıtır yardımcı olun derdi. Şimdi bilenler mi kendini ispatlamaya çalışacak :D
    Her neyse para ödemene gerek yok. İnternette birçok kaynak var. Araştırıp rahatlıkla hedefine ulaşman için gereken bilgilere sahip olabilirsin. Yok param fazla diyorsan da sorun yok önerebilirim birilerini.

3. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Uzaktan pt al fitness modellerden

4. kingtrap

kingtrap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    O önerecek olduğun kişileri az çok tahmin edebiliyorum onlar acayip şekilde para istiyorlar.

Benim o kadar bütçem yok.

Ayrıca yardımcı olacak var mı diye soruyorum ben ağzı olanın da konuşmasını istemediğim için de sadece bu işten anlayan insanlardan yorum bekliyorum.

5. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Hayır. Pt ler para tuzağı tabi ki. Sadece kendimin de danıştığı bu forumdan güvenilir birisini önerecektim. Zaten pt değil kabul eder mi onuda bilmiyorum :)
    Sadece ektomorfum ve kas yapmak istiyorum diyorsan da bende aynı yollardan geçtim. Salona başlayıp güzel bir program uyguladıktan sonra (programı burdan araştırabilir veya salonda verilebilir buraya atıp yorum alabilirsiniz) ihtiyacınızdan fazla kaloriyi alırsanız rahatlıkla kas kütlesi kazanacaksınızdır :)

6. kingtrap

kingtrap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    O kişinin nickini falan verir misin özelden veya buradan fark etmez benim için.

Bence eğer ki maddi durumu olan birisi için para tuzağı değiller ama tabii ki de herkes için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Seni birkaç aydır veya 1-2 yıldır görüyorum ama eğer ki salondaki hocalar vb. herkese adam akıllı program yazıp bilgi verselerdi bizim burada işimiz olmazdı.

Çoğu salonda 120 kg adamla 50 kg adam aynı programı yapıyor ve aynı önerileri alıyor.

Sayfayı Paylaş