abiler yeni başladım bakarmısinız sorunuma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karambol08 tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Abilerim 4 aydır body ye gidiyorum ilk kez spor yapmaya basladim yorgunluk nedir bilmezdim fakat 2 haftadır döküluyorum bi halsizlik var salondada normalde kaldirdigim agirliklari basamaz oldum sicakların artmasından kaynaklanıyor olabilir mi bu durum sizce abiler

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sıcaklı biraz etkilemiş olabilir ama ciddi farklılık yaratmaz. Şuna dikkat et ama, dehidratasyon güç kaybına yol açar ve yazın su ihtiyacımız artar. Hem gün içinde bol su iç hem de antrenmana susuz kalmış halde gitme. Eğer su konusunda sorun yoksa muhtemelen daha fazla yemen gerekecektir. Kas kütlesi arttıkça kalori ihtiyacı artar ve 4 ayda kas kütlen artmıştır. Eğer yemende de sorun olmadığını düşünüyorsan santral sinir sisteminin yorgunluğu olabilir. Uzun süre ara vermeden yüksek ağırlıklar insanı yorar. Bu durumda yapman gereken ya 1 hafta ara vermek veya %20 kadar düşük ağırlıkla çalışarak vücudu dinlendirmek.
    Belki de sorun hepsi birdendir, ancak sen bilebilirsin.

3. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Evet hocam sorunun nedeni bence her antrenman oncesi yaptigi. 15 dakkakardiyo toplam 2km koşmuş oluyorum bence yorgunlugu yapan bu bunu yapmayı bıraktım zaten 64 kiloyum ben kilo almam lazım bide antrenman programini degiştirdik salon tam prof degil bacak calisamiyorum imkan kisitli para vermiyorum salona haftada 4 gu gdiiyorum daha once 3 gün gogus on arka kol yapiyodum birer gun arayla cumarteside sırt omuz kanat giriyordum bu program hep ayni bolgeye yüklendigimden bide uzun sürdugu icin yoruyodu heralde bu gün itibari ile

1.gün gögüs on kol
    2.gün arka kol sırt omuz kanat
    3.gün gögüs ön kol
    4.gün arka kol sırr omuz kanat ve anrenman sonrası karın çalışiyorum o 15 dakkalık kaediyoyu çikardım yağ oranim 11

4. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Beslenmeni, dinlenmeni gozden gecir derim.Heleki beslenmeyi.
    Iyi geceler.

Sayfayı Paylaş