Abercrombie Modeli Vücudu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ahmet Bayluk tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahmet Bayluk

Ahmet Bayluk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba size öğrendiğim ve eklemeler yaptığım programımı göstermek istiyorum sizin de düşünceleriniz ve yorumlarınızı beklerim

Hedef: tahminen 7-8 ay içinde abercrombie vücuduna sahip olup bunu devam ettirmek ve sağlıklı bir yaşam sürmek

Özelliklerim
    Boy 183
    Kilo 82
    Yaş 16

Setlerin 12 -8-6 şeklinde olması gerekirken setleri 25 - 15- 8 şeklinde yapılması söyleniyor bu kısmı 12-8-6 şeklinde yapmak bence daha doğru olucak

Pzt:Göğüs
    20 dk Cardio
    -Bench press (dumbell) 20 kilo ile sanırım bana uygun olucak
    -Decline Press (dumbell) ''
    -Incline Press (dumbell) "
    -Butterflies
    -Ve sonunda bırakacağınız kadar şınav

Salı:Cardio
    10 dk cardio P90X Ab ripper veya 8 min sixpack workout ama hangisi daha faydalı olur bilemiyorum

Çarşamba : Biceps/Sırt
    10 dk cardio
    -Seated Rows
    -Lat pull downs
    - T bar rows
    -Preacher curl
    - Hammer Curl

Perşembe: Cardio
    p90x ab ripper veya 8 ' workout

Cuma:eek:muz ve triceps
    Arnold Press
    laterals
    Front Raises
    Push downs

C.tesi Cardio
    P90x Ab Ripper veya 8' min workout

Pazar ------------BOŞ

Beslenmem
    Sabah 1 yumurta , süt , peynir / yumurta ve oatmeal

Ara- 1 Süt

Öğlen Tavuk ve salata bir sandviç ekmeği içinde/Tombalıklı sandviç

Ara 1 Avuç fındık

Akşam Sebze

Bu Arada Antremanlardan sonra protein bar kullanacağım.Şimdilik bu kadar bu sadece şimdii çıkardığım bir program bunu geliştirmek için ne yapmalıyım nereler yanlış ne kadar sürede hedefime ulaşırım bunları merak ediyorum ? ve eklemek istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz.

2. Slashinpenası

Slashinpenası Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Abercrombie vücudundan kastını anlayamadım.Ama bahsettiğin senin yanlış dediğin tekrar sayısı aslında yanlış değil parçalamak için ideal.Benim anladığım kadarıyla bahsettiğin vücut parçalı bütün hatları belli olan bir vücuttur ve bunu yapmak için önce hacim elde etmelisin bu hacim için yaptığın tekrar sayısı doğru.Karın çalışmasında ab ripper gayet etkili 16dk tamamı.Süreye cevap veremeyeceğim şu bahsettiğin şekilde vücudun resmini koyabilir misin?

3. Ahmet Bayluk

Ahmet Bayluk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şöyle tabi bunu sanırım 7 ay 1 yılda elde etmem zor bu arada protein bar kullanma fikri hakkında düşünceniz ne kullanıcağımda 14 gr protein var 2 tane yiyebilirim 1 bar da 145 kcal var

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      54,3 KB
      Görüntüleme:
      384
    Son düzenleme: 7 Ocak 2014
  4. Slashinpenası

Slashinpenası Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Protein barları bence gerekli değiller profesyonel manada yapıyorsan ögün tamamlama filan anlarımda protein tozu görevini görmeyecektir.Çok zor vücutlar değil beach body deniyor bunlara alt göğüse yoğunluk vermen gerekir.yağ oranınıda %10 civarında tutman lazım.Vücut yapın zaten iriyse hedefine ulaşırsın :)

5. Ahmet Bayluk

Ahmet Bayluk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle yorum için çok teşekkür ederim aynen beach body deniyor haklısın ama ben her öğün zaten protein yemiycem antrenman programım hakkında düşüncen nedir ? %10lara sadece beslenme ve cardio ile mi düşülür ayrıca protein konusunda antremandan önce tombalığı ve antrenman sonrası 2 bar kullanıyorum ???

Sayfayı Paylaş