Ab King Pro tarzı aletler

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hermes tarafından 1 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. hermes

hermes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Elimde bb yapmak için sehpa ağırlık dumbell falan var ama ayrıca bir kaç alet daha almak istiyorum. bu tv de falan Ab King Pro gibi aletler var, bunlar bb de bir işe yararmı kullanan var mı merak ettim Teşekkürler

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    İşe yarayacağını pek sanmıyorum, o paralara daha iyi şeyler alınabilir bence.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  4. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru bir karar hocam :)

Bencede salona ver hem motivasyn felan olur salon havası

5. TNT

TNT Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bizim salondada var, hic kimse kullanmiyor!!
    ilk yapinca karin kaslari biraz yaniyor, ama 6-8den sonra hic birsey olmuyor, sadece yatip kalkmis gibi oluyor.
    arkadaslarin dedigi gibi o paraya git salona yazil daha karli cikarsin.

6. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    birde dikkat edersen o reklamlardaki tipler photoshopla sismanlastırılmış nasıl olduysa adam 8 baklava cıkarmış abking pro ile anam anam deyem ben sağaa yani boşver bnece parani verme biizm bi arkadastra vardı bizamanlar baya ünlü böle katlanan yatak altına giren aletten adam 1 sene hırsla hergün calıstı sonuc 4 ay mekik cektim aynıydı bayanlar için belki idealdir ama bence alma

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    tamamıyla sahte ya,anca cahilleri kandırırlar 8) az cok anlıyorsak bu işden bu tuzaga düsmeyiz.cevremizdekileride uyarırız.

8. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    benim sasırdıgım bu tip ürünlerin reklamını namık ekin gibi degerli insanların nası olupda yaptıklarıdır anlamıyorum..

insanları nasılda sömürüyorlar..elinde bi 2 tane su sisiesiyle cıkıyor entresan ya :D

sohbetseli bunu beğendi.
  9. aren

aren Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu aleti bir arkadasim sayesinde yarim saat boyunca test etme imkani buldum ve o reklamdaki "bundan sonra mekik gibi gereksiz bir hareketi yapmiyacagim" diyen abiye de burdan selam ederim.kendisi o reklam icin kac para aldi bilmiyorum ama siz 300 ytl ye "koca bir yalan" satin aliyorsunuz.bir defa cok dengesiz bir alet.bence karin kaslariniz degil,kollariniz calisiyor.hele onlarin dedigi son kademeye indiginiz zaman geri gelmeniz icin tamamen kollarinizi kullanmak zorundasiniz.eee hani karin kaslarimiz calisacakti??ap shaper icinde yillar once ayni seyi soylediler.3 haftada boyle karin kaslarina ulasicaksiniz diye.3 ay gecti hic bir sey olmadi.karin kasi yapicaz diye sirtlarimiz yara bere icinde kaldi.simdi bunun icin 10 gunluk incelme programi diyorlar.yakinda baska bir alet cikarip, 1 gunde inceliceksiniz garantisi verirlerse hic sasirmam.arkadaslar bu tur aletlerin eninde sonunda gidecegi yer "evinizin bodrumu" dur.son olarak; hic birimiz Allah a sukur ozurlu degiliz.insanin kendi fiziksel gucuyle bir seyler yapmasi kadar guzel bir gelisim olamaz bence.bu arada 300 ytl benim 1 yillik salon param.

castorpollux bunu beğendi.
  10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    dostlar eger gerçekten işe yarasaydı şuanda salonlarımızın alet bunyesinde bu aletede yer verirdik yani ilk biz alırdık

Jagry ve castorpollux bunu beğendi.
  11. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

haklısınız ama
    bir de şu var; Türkiye'dekilerin hemen hepsi sahte gibi; dandik-uyduruk AMA şöyle söyleyim benim özel lise de fabrikatör oğlu bir arkadaşım vardı; onun babası İtalya'dan o elektrikli gibi-kasılarak-kastırarak-pilli gibi pedler ile karın kası çalıştıran açıkçası 6 ay çalıştı süper karın kasları olmuştu(benim o kadar 2-3 yıldır olmadı) malesef benim almam nasip olmadı o zamanlarda ama şimdi internette arıyorum onu; bulduğumda abime-Abd'e söyleyeceğim; hep montaj derdi yok-tek parça-üstelik orjinal!!! işte gerçek olan bu; doğrusunu alırsan hakikaten mekik hikaye!!! ama o elektrikli gibi oturduğun yerden 15-30 dakika karnın çalışsın, gayet güzel aslında, alet-orjinal olacak AMA! yoksa Tr'de tv-shop'tan demonte-montaj edeceğiniz kendiniz- ADİ_paspal_pahalı vb... şey olmayacak veya ucuza gene Migros-Metro grossmarketlerindeki raflardakilerden adilerden olmayacak!!! yoksa ben de parçaladım-attım bunları, ama onun orjinalini-elektrikli cinsinden olacak...
    saygılar...

12. hermes

hermes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hepinize teşekkürler.

13. TNT

TNT Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    o elektronik aleti pek tavsiye etmem.
    arkadasin babasinda ise yaramis ola bilir, ama dikkatli olmak lazim, bu tür aletler kalp atisinda problem cikarta bilir.

karni sir o alettle calistigindan sertlestigini zannetmiyorum.
    karin kaslari satece yag orani az olunca gözüküyor, kardio ve düsük kalori almistir, veya fazla kalori yakmistir.

ne kadar orijinal olursa olsun, vucüdunda yag oranini eksiltmessen six-pack cikmaz.

arkadasin babasi o 6 ay icinide yeni spora baslamissa belki BIRAZ etkisi olabilir, ama kasklari SIRF O ALETLE gelistirmen imkansiz.

14. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    O reklamlar ve aletler tam bir saçmalık ya gülerek izliyorum yani o kaslı adamları çıkartıyolar çam yarması gibi bide işte bu aletle böle oldu diolar en komiği ise alet karın kasını göğsü falan çalıştırıyo hadi bide geliştiriyo dielim ama adamın o bacaklar ne öle parça parça kas bu aletlemi yapmış onuda??yani salona falan gitmediğine body ci olmadığına eminsiniz :p gorgeouskykhan o dediğin elektrikli alettten türk sitelerinde var google da falan arama yaptır bulursun ama bazıları çok pahalıydı 2 milyara kadar çıkıo fiyatı.arkadaşlar bide haberlerde dediğine göre zayıflama iğnesi çıkmış obezite hastaları için falan etkisi şu an haywanlarda kanıtlanmış ayda 5 kilo weriliomuş insanlardada deneiomuş falan yan etkisi hakkında bi bilgi vermediler ama yoktur heralde walla şunu anlamıom hep nie şişmanları zayıflatmaya uğraşıolar bilim adamları??gazeteler tv ler falan dewam lı zayıflama aletleri diet programları falan verio nie hiç zayıf insanları şişmanlatmaya yönelik bişi yok hiç anlayamıyorum :? bizim içinde nie yan etkisi olmayan steroid gibi kas geliştirebilen ilaçlar imal edimiyo???

15. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    bende pek işe yaradıklarını zannetmiyorum.sadece kandırmaca;)

16. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    mrb...

TNT;
    aslında, o arkadaşın babasında olmadı, arkadaşın ta kendisinde oldu...
    ayrıca, evet o çocuğun yağ oranı azdı, çok da olmasa da zayıftı, evet bunun da çok büyük etkisi var...
    JönTürk;
    o ne ya?, 2.000 ytl! biraz daha bilgi versene, alacağımızdan değil de, merak ettik, ama belki ilerde alınabilir...
    saygılar... ;)

17. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    HERKES , HERZAMAN, HERYERDE yapabilir…

Evde kendi kendinize halter kaldırabilir, tenis oynayabilir, jogging yapabilir, bisiklete binebilir, yüzebilirsiniz….

Compex Kas Partneriniz, tekrar formunuza kavuşmanız, kas gücünüzü geliştirmeniz, vücudunuzun bakımı ve sağlıklı kalmanız için vazgeçilmez dostunuzdur. Compex bilim ekibi tarafından, terapistler ve en iyi sporcular ile işbirliği içinde geliştirilen son teknolojik ürün Compex’in spesifik programları, tüm beklentilerinizi ve gereksinimlerinizi karşılar.

Niye Compex ?

1. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon / Spor Bilimleri / Estetik ve Güzellik alanında emsalsiz ve 1.sırada, Dünyada bilinen, tanınan ve güvenilen bir marka,
    2. Medikal bir ürün , akımlar WHO-Dünya Sağlık Örgütünden onaylıdır,
    3. Gözle görülebilen sonuçları kısa zamanda alabilirsiniz,
    4. Bazı programların tedavi edici özelliği bulunmaktadır.

PROGRAMLAR

- SPORTS : Aktif iyileşme, konsantrik, eksantrik, dayanıklılık, kuvvet ve hız kazanmak, fartlek, kas geliştirme, sıçrama, yarışmadan önce hızlı kas geliştirmek, ısınma, gerdirme.Bırakın Compex Kaslarınızı konuştursun, gerekli olan tüm tecrübe onda var.
    - FITNESS : Aerobik, kas geliştirme, amatörler için kas geliştirme.
    - AESTHETIC : Kas sıkılaştırma, şekle sokma.
    - VASCULAR : Kılcal damar çalışması, kramp önleme, ağır bacak çalışması, drenaj lenfatik.
    - MASSAGE : Rahatlatıcı masaj, tedavi edici masaj, gevşetme masajı.
    - PAIN : Eklem ağrısı, boyun ağrısı, kasılma/gevşeme/kas gevşetme, kalıcı ağrı, dirsek ağrısı, bel ağrısı, lumbago, siyatik, sırt ağrısı.
    - REHABILITATION : Kas incelmesi, kas güçlendirme, kuvvetlenme.

Ne dersiniz , tam bir Profesyonel…

Boyut:
    8cm x 20cm x 30cm
    Peşin : 1,908.05 YTL
    http://upload4.postimage.org/780736/451438.jpg

18. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    teşekkürler jöntürk...

bu nasıl bir şey yahu;
    resme göre sadece bir tansiyon aleti ve birkaç kablodan ibaret benziyor;
    bu kadar çok para istiyor ve yapmadığı şey yok, nasıl olur? :eek: :eek: :eek: :shock: :shock: :shock:
    saygılar...

19. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Ya zaten bu aletin geliştirdiği falanda yok yani büyütmüyo sadece çalıştırıo yağ falan yakıo heralde öle bişi ama deymez yani o paraya..

20. berkay736

berkay736 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    sen en iyisi git bi salona yazıl en iyisi bu bence o aletlere verilen paraya yazık.

Sayfayı Paylaş