Aşırı zayıflıktan 9 ay sporla göbekli olmaya...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Safak16 tarafından 23 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Safak16

Safak16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aynı dertten muzdarip yüzlerce insan vardır ki çoğunun spora başlama sebebi budur.Evet yıllarca zayıflık incelik dediklerine göre 'çöp gibi olma' sorunu yaşadım.Kemiklerde ince olunca genetik olarak vücutta olmayınca,boyda kısa olunca bu sorunlar git gide katlandı.Ergenliğe girince neyin ne olduğunun farkında vardım ve bu kutsal gördüğün spora başladım...

1.65 Boy ile aylarca yıllarca 48-52-54 kilo arasında gittim geldim,ama başardım sonunda bu spor ile çokta dikkatli kilo almaya yönelikte beslenerek 8-9 ay gibi bir sürede 70 kiloya ulaştım,ailem ve benim içim mucizeydi bu dediğim olayı 'çöp adam' muamelesi gören kişiler çok daha da iyi anlarlar,

Kollar,göğüs,omuz ve bacak inanılmaz şekilde kendini belli etti resmen 'şişme' dedikleri olay gerçekleşti,öyle yorumlar geldi ki çok şişmansın zayıfla diyen oldu! Evet bana? Bana bunu bu spor dedirttirdi binlerce şükür olsun

Fakat bu sırada her şeyi yedim protein karbo vitamin her şey her şey her şeyyy tükettim ki tüm yağlar resmen göbeğe gitti,durdurulamaz şekilde vücudumda tek kaslı bölge olmayan göbek oluştu,Ve görüntüyü inanılmaz bozdu!!!! Yağ yakmaya kararda verdik hocayla fakat başlamadım korktumm belki hala psikolojik olarak içimde zayıflama korkusu var! Her şeyin kaynağı bu ama bi şekilde olmuyor, yağda birlikle hacimde gidecek bunu biliyorum,bölgesel zayıflama YOK,o yüzden korkuyorum emeklerim gidecek diye korkuyorum

Her şey ban göre tamam sadece karın mide yanlar kasık bölgesi yağsız kaslı olsa,sadece o olsaaa inanın bu mutluluğumuzu katlıycam. Nasıl yapacağım bu işi?? Yardımcı olur musunuzz kollardan omuzdan ölçü kaybetmeden nasıl karnımı çıkarabilicem,nasıll dahada fit hale gelebilicem???

Bu konuda tüm herkesin yorumunu yardımını bekliyorum okuduğunuz için sağ olun şimdiden teşekkürlerrr

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yapamazsın, yağ yakarsan ölçü kaybı olur. Ama yağ oranın düşükken daha iyi ve iri görünürsün.

3. gastan

gastan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaşadiklarinin aynisini ben yasadim suan 64 kiloyum karindaki yagdan haric sislik var karinda naptiysam duz bir karnim olmuyor diyet yapamiyorum zayiflamaktan korkuyorum

4. Safak16

Safak16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Her riski artık göze alıyorum başka çarem yok gibi,böyle pehlivan gibi olacağıma yağsız damarlı lif lif kaslı olmak tabiki isterim,Bir gün arayla gidiyorum spora, her antreman günü set aralarında mekik ve en son antremanlar bitince 20 dakika kardiyo yapsam yeterli mi? Birde tabi ki beslemem dikkat edip 0 yağlı yiyeceğim?

5. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Foto yollasan daha sağlıklı olur .

'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi