Aşırı tüylenme sorunum:(

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve coreytaylor tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. coreytaylor

coreytaylor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar abilerim yasim 15 zaten bacaklarimda falan baya kil vardi son 1 senedir cok artti heryerimde kil var cok killi oldugumdan kotu bi goruntu oluyor napmam lazim nasil kurtulmam lazim bu killardan ozellikle yuzumde sakalim ustundeki ve sakaklarimda siyah siyah killar var yuzum guzel ama bu killar bunu engelliyo psikoljim bozuldu ozguvenim gitti kizlarin yuzune bakamiyorum resmen ya onceden babyfacedim. 18 yasimda kesin gitcem epilasyona ama ozamana kadar neyle almaliyim yuz bolgesindeki killari ve vucudumdakileri bide basketbol oynuyorum cok kotu duruyor:(

2. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    18 yaşına kadar ağda dışında bir yöntemle alma.belki belli ince tüylü bölgelerde hafif sarartma yapabilirsin tüy sarartıcı ile ama belli bir bölgede deneme yap yoksa kötü görünebilir ten rengini bilmiyorum o yüzden nasıl durur bilemem.ayrıca erkeklik hormonuyla alakalı bu tüylenme durumu.çok çok şikayetçiysen bir endokrinoloji(hormonlarla ilgilenirler) uzmanına görünebilirsin.yaşla alakalı olabilir ilerleyen yıllarda tüyler azalabilir çünkü tam hormon yaşlarındasın.çok kafana takma erkeksin neticede kadın olup sakalın çıksa ne yapacaksın :)

Bekci bunu beğendi.
  3. coreytaylor

coreytaylor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tesekkur ederim cevabiniz icin haklisiniz ama bu durum gercekten sinir bozucu cunku yasitlarima gore1.92 boyum kasli fit bir fizigim var her sporu yaptim ama arkadaslarimda killarimin vucudumun goruntusunu bozdugunu dusunuyo.Benim karin kaslarim cok belli fakat ora tuylerden cok az belli oluyo yazin agdaylami alayim orayi gogsumde fazla yok.

4. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    psikolojini etkiliyorsa ağda ile alman en iyi çözüm tabi geçici bir çözüm bu 3 haftaya yine çıkacaktır.dediğim gibi hormonlarına bir baktır.babanda aynı şekildeyse genetik.

5. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    15 yaşında 90 level olmuşsun kardeş.Bence bırak oyunu sen.Ayrıca 15 yaşında kıllanma başladıysa göğüs-karın bölgesinde yarın öbürgün sırtta gelir.Geçmiş olsun.Kökenlede alakalı.Ben göçmenim ama Wolverine'msi olduk :D

Sayfayı Paylaş