aşırı düzensizlik var yeni bir sayfa açıp düzenli çalışmak için yardım edin bana

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve samet5811 tarafından 2 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşlar nisandan beri çalışıyorum elimdeki aletler barfiks demiri 2 adet dambıl ilk 1 ay filan klasik şınav mekik (yarım mekik tam mekiğn zararı var diye biliyorum) tarzı çalıştım sonra dambıllar ve barfiks demiri sipariş ettim bu altler + şınav mekik çalışıyordum gün oluyordu 2 gün 3 gün art arda çalışıyordum gün oluyor 1 gün çalışıp 3 gün ara öyle her sporcu gibi sabah kalıkıp 5 yumurta beyazı filan yemiyorum yiyebileceğimide sanmıyorum uykuya düşkünüm genellikle sabah kalkıp üstümü giyip direk oklua giderim nadiren kahvaltı yaparım şimdi benim sizden istediğim şey 2 dambıl bir barfiks demiri evde vücut geliştirme hareketleri ile bir program verirseniz çok sevinirim duacınız olurum bied hangi öğün hangi yemekleri yemeliiyim

boy: 1.55-1.60
    kilo:42

elimde bide protein tozu var hardline vmax tiksiniyorum içemiyorum bana bir haftalık çalışma ve beslenme programı verirseniz sevinirim zaten kilom az 42 yemeklerle de aram pek iyi deil :D :D

2. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    kimseden cevap yokmu yaa :(

Sayfayı Paylaş