Aşırı basen sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cardiox tarafından 4 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cardiox

Cardiox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar öncelikle adım emre herkese iyi günler dilerim. Artık işe başlama zamanının geldiğini düşünüyorum. Benim sorunum aşırı basen ve kalça bölgesinde yağlanma göbek daha az. Şimdi konuyu özetle anlatmak gerekirse bizim ailede genetik boy 1.85 kilo 90 herkeste göğüs var ( çok değil belli bir derecede şu şekilde http://i.hizliresim.com/rL51Q1.jpg ) neyse konumuz bu değil boy olsun tip olsun kollar olsun beni her gören sendeki kalıp bende olacak koydumu indiririm, yıkarım, bilek güreşinde olsun hiç kaybetmem. Güçte mevcut. Ama lanet olası bir hataya düştüm. 15 yaşlarında okul tatil olduğunda sömestır olsun yaz tatili olsun 3 - 4 ay pc başında otura otura otura otura basen ve kalça bölgesi yağlanmış ve hiç bir şekilde vücuda etki etmemiş kalıp gelişmiş herşey süper gel gelim basen kadın kalçası gibi dar tshirt ve şekilli bir pantolon ile tarz oluyorum aynadan arkaya bakınca sıkıntı arkadan kadın. Durum bu yani sağlıkta ayıp olmaz herşeyi açık açık konuşalım. Doktora gitmedim.

Önerileriniz neler spora gidip hocadan program mı isteyeyim diyet mi yapayım, ne bileyim bir çare arıyorum. Aklımda spora gitmek var 2 yıl süreklilik diyorum nasıl olur ? baklava vsde çıkar gibime geliyor.

Bu arada yaş 19 ( Hala gencim yolun başındayız )
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Nisan 2016 ---
    Ek olarak şu resimden 2 tık daha büyük : http://galeri7.uludagsozluk.com/231/gotu-kotunu-dolduran-erkek_410375_m.jpg

2. lejyoner2482

lejyoner2482 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bol bol squad ile halledebilirsin kendine düzenli bir program yap ve iyi beslen en kısa sürede yan yağların göğüsün basenlerin gidecektir kolay gelsin

Sayfayı Paylaş