AŞIRI KANAT :d

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve YORGUN. tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    hepinizn boş konuşuyosunuz abartmanında bir sınırı var güzel yorumlar yapıp adamı motive edeceğinize yahut kanatlarının vücuduna göre neden orantısız olduğunu söyleyeceğine arka arkaya saçma saçma yorumlar bu eşsiz bilgilerinizi farklı konularda paylaşmanızı tavsiye ederim

LordF4T1H

tek doğru yorum

Alper19891 ve Suçicek bunu beğendi.
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    böyle konuya böyle cevap verilir ayrıca ilk yorumumda arkadaşın hiç spor yapmamış insan vücuduna sahip olduğunu yazmıştım sen zaten ne kadar öğretmeye yada motive etmeye çalışsanda bazı arkadaşlar yine kendi bildiğini yapar ki forumdada bazen denk geliyorum bu tür durumlara

3. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    bazen denk geliyosun denk gelincede yapıştırıyosunuz yorumları arka arkaya 5 sayfa yorum yazılmış çok iyi kasdınız konuyu valla bravo adam ağzını açıp kendini savunamamış sonra derler neden sporu bırakıyolar bırakırlar tabi adamın arkasından kaç kişi saçma sapan yorumlar yazdı ayrıca azcık karşınızdakini düşünseydiniz ona göre yorumlar atardınız

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftada aşırı kanat yaptığını söyleyemiş arkadaş resmen dalga geçiyor ha diyeceksin bb bilgisi yoktur ondan söylüyordur en bu konuda bilgisiz olan bile 2 haftada devasa kanat yapamayacağını bilir neyse uzatmaya gerek yok

mcan09 bunu beğendi.
  5. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    adam başlıktada ciddi ciddi dalga geçiyor asırı kanat demiş üstüne gülmüş.bildiğin dalga geciyo gayet net açık bir durum var ortada

6. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    @Dengesizzz kimin kiminle dalga geçtiğinin farkında değilsin sanırım :) Ayrıca sporu bırakanların derdine düşmeyiz en azından ben düşmem azimli olan çalışır çabalar başarır 2 laf edilince spor bırakanında keyfi bilir.

rockybalboa7 ve muti5757 bunu beğendi.
  7. Safak16

Safak16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ahahaha fena kafa bulunmuşş ama :D

8. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Acımasızca eleştirmeye devam edin ki hatasını anlasın. Çok var böyle genetik harikası olduğunu zannedip 1 ayda vücut yapıp üzerine de çok kaslandım diye dert yanan. Acı gerçeği yüzlerine söylemeyince zihniyetleri uzun süre değişmiyor ve sürekli komik duruma düşüyolar.

Ayrıca bu tarz yeni başlayanlar gerçekten çok kaslandıklarını düşünüyorlar yani amaçları dalga geçmek falan değil alışık olmadıklarından onlara öyle geliyor bir sürü arkadaşım oldu böyle aşırı çıkan kaslarını yakmaya çalışandan tut da 2 ay vücut yapıp çok kaslandım diye bırakanlara kadar :D

YORGUN.

Sende kas falan yok bu kafayla gidersen de olmaz. Daha yaşın 15 düzgünce sporunu yaparsan çok ama çok güzel vücudun olur erken başladığın için avantajlı olursun ama önce bilinçlenmeye çalış, yavaş yavaş doğru şekilde zamana yayarak da sporunu yap 18-20 yaşlarında 10 numara vücudun olur ama önce zihniyetini düzelt.

Son düzenleme: 9 Temmuz 2013
    rockybalboa7 ve Pulbiber072 bunu beğendi.
  9. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Rinkushichi aynen sana katılıyorum benimde arkadaşım başlayalı 10 gün oldu 25-30 cm kolu var çok zayıf oğlan sürekli kollarıma bi bak hiç bu kadar kaslanmamıştım diyor :D bizde başlarda böyle miydik acaba ? ben 10 ay oldu hala gelişim olmuyor diye üzülüyorum adam AŞIRI KANAT :d diye konu açıyor :D

10. xxmarkxx53

xxmarkxx53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

Yorgun abi yarın mevzu var gelsene ? Süpersin bu arada nasıl yaptını örenmek istiyorum hangi iskirleri kullandını fln abi yarın mevzu var kesin gel ama tmmı kanatlanarak adamları dövmeni istiyorum havada kukulete vurusu yap tmmı en çk on u sevimyom tmmı ..s.s

11. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Kanat yapıyım deyip bench press resmini neye atmış bu çocuk :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:57 ----------

Bide sakla o kanatları kardeşim, mangal sezonu zaten gerçekten çok lazım oluyor.

12. Vaas

Vaas Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kahkaha attım kardeşim :D Bu arada kanat fotoğrafı önden değil arkadan çekilir benim bildiğim.

13. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    İnsanlar nasıl yapıcağını sana danışmak zorunda değil Dengesizzz.Ben iyi kalpliyim insanlara kendimi sevdirmeyi çalışıyorum tarzı yorumlar yapma arayışındaysan yapmaya gerek yok.ayrıca dalganın hasını geçiyor.35 kilolayla başldım 1 haftada 45 2,haftada 55 saha ben iki hafta yaptım 1 yıl yapsam ronnie'yi ezer geçerim havaları çok gelişti ya kanat çalışmıyım havaları
    2 hafta oldu başlayalı hareketlerin adını bile bilmiyom artislik olsun havaları sen bunları görme

14. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Türk hava yolları maşaallah

Sayfayı Paylaş