Ağlamak istiyorum emeklerimin boşa gittiğini hissediyorum...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mtbowded2 tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    mesajıma başlamadan önce selam vermek isterdim her zamanki gibi...
    artık çok sıkıldım ve bıkkınlık noktasına geldim
    1 seneye yakındır bu sporu yapıyorum hayatım oldu bu spor... hiç kimseden yardım almadım hep antrenmanlarımı düzenli yaptım günlük 3000 kalori 200 gr proteinden aşağı tüketmedim. ağır çalış dediler ağır çalıştım çok ye dediler çok yedim 68 kiloda başladığım sporda 91 kgye kadar geldim
    egomu tatmin etmek için yazıyorum bu cümleyi belki hüzünlü anlarım geçer... 28 cm kolum 41 cm oldu...
    dünya kadar sakatlık atlattım dizim ayak bileğim el bileklerim dirseklerim omuzlarım... hiç bir zaman pes etmedim ama bugün bugün benim için gerçekten çok kötü oldu. 18 yaşındayım 19uma az kaldı. hormonal problemim yok sağlıklıyım dinçim...
    hedeflerimi unutmuyorum yarışmalara katılmak istiyorum bu spor hayatım oldu vazgeçmem vazgeçemem...
    omuzum sakatlandı... 2. sefer. 2 hafta antrenman edemedim... bugün yine başladım 100 kg 6 tekrar yaptığım squatta 80 kgde zorlanıyordum... 120 kg 5 tekrar yaptığım deadliftte 100 kg 5 tekrar zor çıkarıyordum.. benchte 60 kg 8 tekrar zorlanmadan basan ben bugün 3-4 tekrarda kesildim dibinde ezildim...

insan çalıştıkça ilerler ben gerilemeye başladım... ağlamak istiyorum çevremde kimseye anlatamıyorum... bugün bunu buraya yazmamın amacı benim gibi çalışan insanlardan nasihat yardım beklemek... delirmenin eşiğindeyim...

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Üzülme daha çok çalış

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    1 seneye yakin zamanda 23 kg alip kolunu 13 cm buyuttugune gore aglama allaha sukret cunku bi mucizeyi yasiyosun ;) anladin sen onu

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Definasyonda azalır bulka başla

Sayfayı Paylaş