Ağda yaptıktan sonra kılların çıkma zamanı gelince batıklar oluşuyor

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve American Psycho tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    İyi günler herkese.Sakal üstüne yapıyorum.2. kez yapmıştım 2 hafta önce.Şuanda çıkma zamanı sanırsam.Yalnız batıklar oluştu.Kıllar üst deriyi delemiyor sanırsam.Yapınca ve yaptıktan 2-3 hafta sonra sorun yok.Ama şu batık olayı uyuz etti beni.Karın kısmına düşünüyordum.Göğüs kılları Batman'in yarasa işareti gibi durduğundan sorun yok benim için.Birkaç derdimi öğrenip kaçıcam nasılsa :D :D Karına yapmaya çekiniyorum tabii

Birde yaptıktan hemen sonraki 2 gün içinde oluşan kızarıklık ve o tuhaf cilt nasıl geçer? Büyümek : dert :/
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Nisan 2015 ---
    Birisi batık olayı için kese demiş.Burda da gördüm aynı yazıyı.Sanırım o batıkların delemeyip şişirdiği deriyi silip süpürüyor :D Böylece kılın delemediği o tabakayı biz almış oluyoruz

2. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
  3. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Limon asit bulundurduğu için ağda sonrası sürülünce yakıyormuş kıl köklerini vs.vs. diye okudum da.Sanırım büyük aptallık ediyorum.Çünkü sakal çizgime dikkat ettim.İstenmeyen kıl, tüy çok az var aslında.Ben çizgiyi bozunca orada sonradan çıkan kıllar sanki çıkmaması gereken yerde çıkıyormuş gibi gözüküyor.Şimdi hafif üstte olan 1-2 taneyi aldım ki onlarda üstte değil.Yüzüm uzun ve sakallara dikkat edince aslında çok aşağıdalar

Şimdi bu hafta bekliycem böyle.Öncelikle adam akıllı nerede çıkıyor nerede çıkmıyor diye göreyim ama eskiden 0 olan siyah tüyler şimdi çoğalmış.Yaşla da %100 etkili bence.Babamla kendimi kıyaslayınca ben Wolverine kalıyorum :D :D Göçmenlik kıl, tüy olayında işe yaramadı :/

4. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    batıklar için üstteki deriyi almak lazım.yüz için fırçalar var hafifçe kese gibi yapabilirsin.bence bir süre dokunma.sürekli alınca kıllar garipleşiyor:)

5. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Cımbızla alırdım eskiden.Her hafta sonu 1 saat :D :D Şuanda düşününce tam yaratıklık.Ağda böerk yazınca bile iğrenç.Kokusu dahi iğrenç.Ağdaya geçince ki ben yeşil elmas diyorum.Kod adı mwahahaha.Buda dediğin gibi çok tuhaf yaptı.Galiba yeşil elması ateşe atıcam.Sakala çıkma demiyorum da üstteki o istenmeyen birkaç şey niye ???? Alıcam en sonunda bıçağı, deriyi kökten kesicem.Bakalım hala çıkmaya devam edicek mi :D Tabii scarface in teki olcam :D Şaka bir yana dediğim gibi bir süre uğraşmıycam.Demek ki Wolverine olcağımız varmış.Allah'tan kahverengiye kaçıyorum.Güneşte falan çikolata rengi kıllarım var diye kandırırım kendimi :rolleyes:

Bu arada pratik bir yöntem olduğu gerçek.Şimdi ağdayı yerden yere vurmamın sebebi bende adam gibi etki gösterememesi :D Ayrıca yüz için fırça vs.Düşününce kız olmak gerçekten zor... :D

Son düzenleme: 20 Nisan 2015

Sayfayı Paylaş