Ağırlık Fiyatlarının 4-5 Kat Artması

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve -hitman- tarafından 3 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Karantina meselesi açığa çıktığından beri ağırlık fiyatları 4-5 kat arttı ve her gün artmaya devam ediyor. Özellikle takip ediyorum siteleri ve gerçekten hayret ediyorum. Bu durum hakkında düşünceleriniz nelerdir? Şahsi düşüncem böyle satıcılara prim vermemenizdir.

2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Spor salonları yasaklandığı gün, letgoo dan 300 tl ye 65 kg demir döküm plaka, ve 5 adet bar satın almıştım. 300 tl ye de ayarlana bilir sıfır sehba almıştım.
    Şuan letgoda plastik dambıla 450 isteyen var. Sehpa fiyatları ise hepsiburada da 300 e almıştım malum şuan 600 ile 800 arasında dandik sehpalar.
    Ben arken davrandım yoksa şu şartlarda plastik kum dambıllara 500 lira, adi sehpayada 800 lira verilmez.

3. deniz13mtal

deniz13mtal Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Anesteziyolojist
    Vinly kumlu plakalı 85Kg set olaylardan önce 167Tl den satılıyordu şimdi fiyatı tam 533Tl. Gerçekten adilik bu yapılan.

4. Baybars_06

Baybars_06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Şikayet edin cimere arkadaşlar ağlamayın.Madem bu durumdan muzdaribiz o zaman şikayet etmek zorundayız.

Sayfayı Paylaş