AĞIR CARDİO DA KAS KÜTLESİNİ KORUMA

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve sakinolsampuan tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sakinolsampuan

sakinolsampuan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar,

Geçirdiğim bir yıllık sakatlık sonucunda spor dan ve sosyal hayat dan uzak kaldım,yeni yeni toparlama aşamasına geçtim ve cardio antremanlarına başladım
    sakatlık döneminde malum hareketsizlik den dolayı kilo alımı yaşadım yaş 30 kilo 106 boy 186 cardiyo da ulaştığım nabız aralığı 139-149 arası maksimum 149 u gördüm bildiğim kadarıyla bu rakam cardiyo sırasında %40 yağ dan %60 kas dan gidiyor diye biliyorum.
    Bu bilgilendirmeden sonra sorularım şu şekilde;
    1-Bu nabız aralığın da kas yıkımını nasıl durdurabilirim gıda takviyesi olarak ne alabilirim
    2-Antreman sonrası kaslar da ki glikojen depoları boşaldığı için antreman sonrası beslenmemek boşalan depoyu yağ dan karşılayarak yağ yakımını destekler mi
    3-Antreman için aksam saat 20:00 da uygun olduğum için 18 den sonra yemek yemiyorum ve dolayısıyla antreman dan sonra da aç kalıp bol su tüketimi ile devam edip uyuyorum.

Ağırlık çalışmaya girmeden ve vücudumu maksimum zorlama özgürlüğünden mahrum etmeden sorularıma cevap ve öneriler de bulunursanız çok memnun olurum herkese sağlıklı günler

2. sakinolsampuan

sakinolsampuan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Sabahları aç karnına hiit kardiyo yapıyorum uyanır uyanmaz direk yarın ölçek whey protein alıyorum kısa süreli 20 dk kardiyo öncesi protein alabılırsınız

Nabız olayını ilk defa duyuyorum ben hiit kardiyo da 140-180 arası değişiyor nabızım acaba ben ne kadar yag yakıyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş