9 Aylık Vücut Geliştirme - Definisyon Değişimim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Iakkhos tarafından 1 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar. Kendimi biraz hard gainer olarak tanımlayabilirim, zor gelişim alıyorum. Kiloluyken neredeyse sporu bırakma kıvamına gelmiştim bu hard gainerlıktan ancak kilo verince biraz da olsa moralim düzeldi. Birazdan atıcağım 3 bölmeli foto kolajlarında ilk halim 7 aylık bulk tarzı beslenme ile yaptığım spor sonucu 87 kiloluk vücudum, ilk halimi çektiğim fotolarda kasları sıkmadan poz vermişim ama yine de durum ortada. Alttaki bölmelerdeki fotolarda ise soldaki definisyonumun 1. ayındaki, onun sağındaki ise şu an ki güncel yani definisyonumun 2. ayının sonundaki formum. Şu an 79 kiloyum. 1 ay daha devam etmeyi düşünüyorum definisyona çünkü karın kaslarım daha belirginleşmedi tam olarak. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum, yaşım 20 boyum 187 bu arada. Ölçü olarakta tek bildiğim kol ölçüm, o da diyete girmeden 37 idi şu an 36 civarı.
    13091549_10154134021244291_1324156869_o.jpg

13091697_10154134021239291_774619792_o.jpg

Sadece bu sırt fotomda 1. ay sonu definisyon fotom yok. Alttaki iki fotoyu da yeni çekildim.

13129004_10154134021314291_1224736396_o.jpg

Odamın dağınıklığının kusuruna bakmayın :D

bodykazm bunu beğendi.
  2. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Hiç mi yorum yok arkadaşlar, eksiklerimi öğrenmeyi çok isterim.

3. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    belin baya incelmiş tebrikler iyi gelişim ama 9 ayda ölçülerininde büyümesi gerekiyordu , yemene daha özen göster başarılar.

4. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    DOUBLEPOST=1462294946][/DOUBLEPOST]

5. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Sirt icin 5 hareket yapiyorum. Makinede goguse cekis, boyuna cekis ve mideye cekis. Dambellerle row hareketi ve bel icin agirlik tutarak ters mekik.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bu konuda ciddi sikinti yasiyorum, dedigim gibi hard gainerlik var. Yoksa beslenme sistemim baya disiplinliydi makro mikro kalori hesabi hepsini tuttum bulk tarzi beslenirken. Ozellikle kollarimdan gelisim alamiyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    hareketlerini değiştir 4 haftada bir drop setler yapmayada başlayabilirsin kasların yıpranması için , beslenmene zaten dikkat ediyormuşsun gelişmek için başka bişeye gerek kalmıyor zaten :D (bayadır giremiyordum yeni gördüm afola :D )

8. mr.panıc

mr.panıc Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    sadece yagların gıtmıs kardesım farkındaysan vucut ıskeletın kendını bellı edıyor . bıldıgın kanat varmıs kılolu donemınde zaten smdı sana tavsıyem parcalamaya yonel kas kutlenı artısa gecır

9. Tiberius

Tiberius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    hocam vücut tüylerini ne ile ve nasıl yok ettin ?

10. UNS

UNS Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo verişin olumlu. İki eleştirim olacak. Birincisi trapezlere yeterli önemi vermemişin sanırım. İkinci olarak da lat. dorsi ve rhomboid lerinin zayıflığından dolayı omuzların önde duruyor.

11. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Kıllarını niye alıyon onlar gurur

12. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Philipsin traş makinesinden var bende, onun vücut için başlığı var onu kullanıyorum.

Antreman sistemim kötü olabilir onu kabul ediyorum, sınavlar falan ve geceleri çok geç yatarım.

Bakalım hocam yakında tekrar bulk tipi beslenmeye başlayacağım, antreman konusunda bir uzmandan yardım almayı düşünüyorum.

Evet omuzlarım öne doğru duruyor benim, sokakta yürürken yansımama bakınca farkediyorum hep ve dikeltmeye çalışıyorum. Bunu düzeltmek için bahsettiğiniz kas gruplarını nasıl ve ne şekilde çalıştırmalıyım ? Bilgisayar müh. okuduğum için günümün yarısı masabaşında geçiyor haliyle omuzlar hep önde küçüklükten beri.

Öyle gurur tarzı bir düşüncem yok kıllarla alakalı :D

13. Mericc_91

Mericc_91 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim bel yağlarını baya yok etmişssin bendede o bölgede sıkıntılar var açıkçası onun için özel bir egzersiz yaptın mı yada kardio beslenme falan biraz bilgi verirsen sevinirim

14. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Aslında çok fazla kardio yapmadım diyet süreci içinde, ağırlık antremanlarından sonra 5 dk eliptik bisiklette çalışıyorum. Hardline burner kullandım, günde 4 tablet. Yağ yakma konusunda, acaip işime yaradı bu supplement. Bunun dışında, karbonhidrat miktarını baya düşürdüm yeşillik salata zeytinyağıyla yemeye başladım. Bunun gibi şeyler ..
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2016 ---
    Aslında çok fazla kardio yapmadım diyet süreci içinde, ağırlık antremanlarından sonra 5 dk eliptik bisiklette çalışıyorum. Hardline burner kullandım, günde 4 tablet. Yağ yakma konusunda, acaip işime yaradı bu supplement. Bunun dışında, karbonhidrat miktarını baya düşürdüm yeşillik salata zeytinyağıyla yemeye başladım. Bunun gibi şeyler ..

Mericc_91 bunu beğendi.
  15. Mericc_91

Mericc_91 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    bilgiler için sağol kardeşim

Iakkhos bunu beğendi.
  16. JosephhV

JosephhV Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim bende bu yanlardan çok çok muzdaribim. Bıngıl bıngıl yaglar var o yanlarda. Genetik sanırım ne yersem yiyeyim yanlara gidiyor göbek çıkmıyor :D Bel bölgesini eritmek için neler yaptın söyler misin?

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş