1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

9. AY Önceki Paylasımlarım Mevcuttur 1.5 Ay ve 5.Ay Olmak Üzere Eleştirileriniz Önemli Dostlar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Enes Turgut tarafından 1 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Enes Turgut

Enes Turgut Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Önceki actıgım konularda 5 ya da 6 olması gerek tam hatırlamıyorum ve ayriyetten 1.5. ay olarak paylasım yaptım o spora baslayalı tam 9 ay oldu düzgünce yapıyorum ve gelisimimi paylasıyorum. Suan yaklasık 79-80 kiloyum ve 6. ay ki clean bulk halimden daha yaglıyım baklavalar o kadar görünür degil ama tamamen yok da degiller fakat vücudumun diger kısmı gelisti omuzlarım gögüsüm ve bacaklarım ve genetik olarak karın bölgemde fazla yag olmadıgı icin yaklasık olarak suan %16 yag oranım falan var bu halde bile karın kaslarım gözüküyor yaglar ise gögüs ve bacaklarımda basenlerimde cok birikiyor diyebilirim buda 9. aydan bir kol pozu diyebiliriz. Kusura bakmayın aynı fotografı 2 kere yüklemisim.

Ekli Dosyalar:

nadas00 bunu beğendi.
  2. Enez

Enez Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    omuz başı ile kol uyumun güzel, estetik ve hoş görünüyor ama farklı açılardan da çekseydin keşke fotoğrafı tek kare yetersiz kalmış
    kaç şuan ki kolunuz

3. Enes Turgut

Enes Turgut Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Tesekkürler dostum güzel elestirilerin icin eski konularımda var birazcık fotografım fakat bende eklemeyi düsünüyorum en azından yarın çekip eklerim bu konuya suan kolumun ölçüsü 37cm

4. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Harika gidiyorsunuz hocam ilk ay - güncel olarak fotoğraf atabilirseniz insanlar daha fazla yardımcı olur.(Direk pozsuz atın hocam yani normal duruş.)

5. Enes Turgut

Enes Turgut Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Haklısınız fakat kendimde gelismeyi gördügüm zaman paylasmayı daha cok istiyorum malum calısma süresi ilerledikce 1 ayda olan degisiklikler fazla gözle görülür degil bu arada çok teşekkür ederim önerileriniz için ve yorumunuz. Umarım bu sabah daha yeni fotolarda ekleyecegim konuya

eehfe4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş