84 Kg. Incline Dumbel Pres...

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve ugur_altunbas tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kim istemezki define belırgın kaslardan oluşan bir vücudu.dedıklerınde haklısın gercekten korkularımdan dolayı yapamıyorum halıyle cesıtlı ek besınler ısteyen bır durum soz konusu kas kaybetmeden kılo vermek.malum bunlarda bıraz maddıyata dayanıyor.dediğin gibi yaz gelmişken yapmam gerekli artık en az kayıp ile atlatırsam cok guzel olacak.strongman konusuna gelince eger o spora girişirsem emınımkı hıc kılo veremem ve daha da şişerim :)

2. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    ersin kuruel i (milli sporcu) biliyorsundur..kendisi hem strongman yarışmalarına giriyor(genelde türkiye birincisi) hem de vücut geliştirme alanında başarıları var..
    bu iki sporda birbirine uzak değil tabii nihayetinde genetik sağlam olacak..

3. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    tabı kı bılıyorum ama dedıgım gıbı maddıyat cok onemlı.benım ustalardan ıstedıgım nasıl kas kaybetmeden kılo verebılırım ne tür bir kısa surelı kür uygulayabılırım?

4. aidoka

aidoka Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    fiziğine göre bayağı kuvvetli görünüyorsun :)

darısı başıma diyeyim :D

ugur_altunbas bunu beğendi.
  5. uytrew

uytrew Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş yağlı güreşlere katılsın bide göğüsler jinekomastiye doğru gidiyor

307KD bunu beğendi.
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    videoların linkleri
    https://www.youtube.com/watch?v=8CwSdhnU7wg
    https://www.youtube.com/watch?v=o6QoQgtHsTk
    https://www.youtube.com/watch?v=rrIn2AMQ4VA

bence de incline db presste güçlüsün..ama nekadardır vg yaptığını yazmamışsın sanırım..

Flexor'un dediğine katılıyorum ve ekleme yapmak istiyorum..kilo ağır gerçekten ve bileklerde dönmeler sabitlemeye çalışmalar kaldırma konsantrasyonunu olumsuz etkiler genelde..
    db pressler barbell presslere göre çok daha tehlikeli..en ufak güç boşluğunda dirsekten ya da omuzdan dönmeler olabilir ve o kiloda sakatlıklar kaçınılmaz olur..

bence video için de olsa başınızda bir partner olmalı ve dirseklerde onun elini hissetmelisiniz..ayrıca db press hareketine destek veren partnerde bilinçli olmalı..

başarılar dilerim..ayrıca şahsen incline da güçlüyümdür..belki siz de inclineda daha güçlüsünüzdür..

Son düzenleme: 12 Temmuz 2009
    FleXoR ve ugur_altunbas bunu beğendi.
  7. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    hocam senın rahat 140 150 bench yapman lazım 90 deil

8. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    vucut geliştirmeyi 3-4 yıldır yapıyorum fakat yapmak denilirse 2 ay yaparım 3-4 ay ara veririm bu şekilde düzensiz yaptıgım için zaten verim alamadım yani görüntü olarak.bileklerim eve haklısınız biraz sorunlu yani videodada bariz göze çarpıyor yeni dogmus bir kusun ayaklarının lapalaması gibi :) bench press te nasıl zorlanıyorum bende anlamadım.inc dum press te bi beşer kilo daha koyabilirim herhalde dumbell lara.suan için amacım bench press te biraz kendimi geliştirmek ve hak ettiğim vücuda sahip olmak istiyorum bu yuzden calısacağım agustos ayında.yağlı güreşlere katılsın diyen arkadaşa sesleniyorum gel birlikte gidelim güreşiriz belki :) şaka bi yana seninde yorumuna teşekkurler.

saygılar...

Son düzenleme: 13 Temmuz 2009
    enwer-34 bunu beğendi.
  9. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Bastığın ağırlıklar gayet iyi, sana tavsiyem definasyon dönemini iyi değerlendir. Yağlardan kurtul, Trapezler göze çarpıyor ama omuz onlara göre düşük kalmış, Yana açma hareketlerine önem ver, kolay gelsin.

10. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    diet donemının ortasındakı poz videomu paylastım diet bitiminde yine paylaşım yapacağım.
    saygılar...

11. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    fitnesist adlı kullanıcı benimle bayağı ugrastı şimdi değilde bir 20 gun sonra yeni videolarıma bakması için davet ediyorum.uye fotolarındada konum var oradan da bakabılırsın diete yıllardır baslıcam baslıcam dersın bı turlu olmaz gıbı kullandıgın ifaden ile ilgili...
    saygılar

12. KILIC

KILIC Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uğur arkadaşım karşılıklı konuşmanızı okudum ve arkadaşın yıldırıcı sözlerinin seni yıpratmaması gerektiğini düşünüyorum vucudun sağlamlığı konusunda söze gerek yok GAYET DİRENÇLİ . Belki arnold gibi değilsin fakat söylediğin gibi vucut ara verdiyse calışmaya toplanması içinde bir süreç gerekli gayet başarılı çalışmalarının video paylaşımlarınla sürecinin devamını beklerim Soner KILIÇ .thums:

13. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Merhaba Ugur,
    Bench press' in bastan asagiya yanlis. barbell i gogusune daha yakin indirmen lazim.
    ne kadar agirlik bastigina konsantre olma, bence sadece kasina yogunlas.
    hareketleri daha nizami sekilde yaparsin.

14. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    valla abi ne yalan söliyim benimle gözlemlediğim şey vücut sana verdiği gücün karşılığını pek alamamış haa ara vermişsin aradan sonra bu kiloları basman zaten kolay değil tebrik ediyorum fakat hacimlenirsen çok şahane olacağını düşünüyorum başarılarının devamını diliyorum..

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    incline fly yada preslerde eğer yeterli alt yapıya sahip değilseniz ön omuz sakatlanması yüksektir bu tarz hareketleri heves ederek yapmamanızı öneririm özellikler rekor denemelerinizde riskli hareketlerde deneme yapmayınız.

16. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    bence video cekilcek bir sey yok ortada hadi video cekilde tmm ama poz verilcek göze hitap eden bişey yok

ama güc konusunda güclüsün vücuda bu gücü geliştircek yönce uygularsan verim alırısn yoksa sadece yorulursun

vg bir güc sporu değil gelişme estetik hesaplama işidir iyi hesapalrsan iyi seyler cıkabilir ortaya

bsarıalrını ndevamını dilerim

17. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    güçlü adam ama estetik %20 30larda geziyor...

18. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    tamam gücün kuvvetin yerindede her 2 videodada hareketler ya eksik yada yanlış yapmışsın definasyon konusuna gelince daha ne kadar bulk oldunda define olcan 1 definasyona gitsen giçbirşey kalmaz boşver biraz daha düyü beslenmene dikkat et yağlanmadığın sürece yağ yakılır

19. savasmeral

savasmeral Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Youtubeden video izleyemeyen kaldımı hala

20. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    Selam
    Öncelikle yapıcagım yorumu yanlıs anlama.Mesela bir ornek vereyim atıyorum ben suan press de 100 yapıyorsam senin yaptıgın sekilde 150 kilo yapabilirim. Yani demek istedigim ne kadar kilo bastıgın değil hareketi ne kadar dogru yaptıgın onemli. bence vucudunun iyi yonde tepki vermemesinin sebebide antremanı dogru sekilde yapmaman.
    iyi calısmalar dilerim.

Sayfayı Paylaş