84 Kg. Incline Dumbel Pres...

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve ugur_altunbas tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    [YOUTUBE]8CwSdhnU7wg[/YOUTUBE]

Bu videoda, inc. dum. pressten sonra girdiğim 90 kg bench pres.
    Pek nizami olmadi maalesef...

[YOUTUBE]o6QoQgtHsTk[/YOUTUBE]

Buda serbest poz videom...

[YOUTUBE]rrIn2AMQ4VA[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE]xK5741z2uKk[/YOUTUBE]

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ağustos 2009
    DeL PotRo bunu beğendi.
  2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    izleyemediğimiz videoları koymasanız keşke. bari link verirseniz diğer yollarla youtube'den izleriz tekrar

DeL PotRo bunu beğendi.
  3. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Video izleniyor.

Vücut çok belli etmese de kuvvet konusunda hiçbir sorununuz yok. Hatta seviyenize göre gerçekten baya kuvvetli sayılırsınız.

DeL PotRo ve ugur_altunbas bunu beğendi.
  4. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Çok başarılı, hatta kiloyu daha da artırabilirsiniz diye düşünüyorum.

celeron, hekimoglu ve ugur_altunbas bunu beğendi.
  5. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Teşekkür ederim.Evet daha fazla kilo ilede çalışıyorum fakat tekrarlar tam nizami olmadığı için 42+42 yeterli geldi...
    52+52 de birkaç tekrar giriyorum ama dediğim gibi pek nizami olmuyor.
    Yorumunuz için teşekkürler.

6. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Yorumunuz için teşekkür ederim.
    Evet vücut çok belli oılmuyor haklısınız, devamlı ara vererek çalıştığım için bu şekilde oldu.
    İzlenimlerinizde haklısınız.

(bir iki video daha vardı zamanla onlarıda koyarım isterseniz...)

DeL PotRo bunu beğendi.
  7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    vucut ağırlığına göre kullanılan kilo iyi bir kilo .yalnız bilek eksikliği itiş gücüne gölge düşürdüğünüde burada bariz görmekteyiz .özellikle son sayıda uğurun direk olarak itiş gücü değil denge bozukluğuna bağlı itiş gücü kaybı yaşandığını gözlemledim.

bileğin flexion,extension,rotasyon,ve suprasyona yönelik bölgeleri yoğunluk olarak zayıfsa bunu itişlerde,açışlarda ve çekişlerde harekete olumsuz olarak yansıtıcaktır.

bu konuda çoğunun bilek çalışmadığının farkındayım fakat bileğe ayrı zamanda yer ayıramayan ve vakti olmayanlar kol çalışmalarında barı parmaklara kadar salarak aynı anda bilek çalışmalarınada yer vermeleri nizami tekrar çalışmaları için iyi bir seçenektir.

tero, oguzaltindal, jimraynor ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  8. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    özgür hocam gerçekten haklısınız göğüslerimde pek sorun olmadığını düşünüyorum ama gerçekten inc. hadi neyse de bench press te falan barı elıme aldıgımda bileklerimin cok zorlandıgını ve kaldıramadıgını hissediyorum bunu nasıl aşabilirim ne tur program onerırsınız...

DeL PotRo bunu beğendi.
  9. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    çok yağlı bir vücut. hiç bir kas grubunda en ufak bir peak, parçalanma veya göze çarpma yok kusura bakmayın ama böyle estetikten uzak bir vücutla değil 84 kg ile 184 kg ile incline pres bile yapsanız vücut geliştirme adına bir şey farketmez. kaldırılan ağırlıklar var fakat gelişen bir vücut yok ortada. beslenme konusunda ciddi yanlışlar içerisindesiniz bana kalırsa.

bu yorumum poz videosunadır poz videosu koymanız bu sporu estetik kaygılar ile yatığınızın göstergesi fakat ortada estetik namına hiç bir şey yok malesef.

Son düzenleme: 29 Haziran 2009
    jimraynor, builtman, mamix_28 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  10. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    slm

ben neden izleyemiyorum

DeL PotRo bunu beğendi.
  11. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul
    Beni sasirtan sey 84 kilo dumbel press yapabilen bench presi 90 kilo ile zorlaniyor olmasi

Azi, DeL PotRo ve schwertzenegger bunu beğendi.
  12. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

merhaba, poz videomdaki vücuttan suan için memnunum çünkü bu işi bu aralar pek sürekli yapamıyorum ve hak ettiğim vucudun suanda bu oldugunu dusunuyorum.bu vucut cok aralar gordu.Ve bu sporda duymuşsundur bulk sezon diye birşey var kasları parçalamak istesem çok rahat parçalarım merak etme ama biraz daha hacimlenmek istiyorum bu yuzden 4 tekrara kadar dusuruyorum hareketlerimi.bir yıl aradan sonra bu kiloları basmam benım ıcın cok ıyı bır başarıdır.sende yorum yapacaksan dogru durust yorum yap yanı olumsuz eleştiri yapmak var birde yıkıcı eleştiri yapmak var.olumsuz eleştiri tabiki yapabilirsin ama neyse umarım anlamışsındır.ben poz videosu koyarken bakınız vucudum paramparça demedim değilmi?bana su sekılde calış su hareketlere kosuya vs. agırlık ver demek daha yeroınde olurdu.
    saygılar...

13. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

evet o konuda haklısınız ama inc. dam. press ten sonra girdiğim dolayı bu sekilde zorlandım normalde 4 tekrarı nizami cıkarabiliyordum. yorum için teşekkurler.

DeL PotRo bunu beğendi.
  14. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    zaten bu foruma kendi videonuzu eklemenizin amacı eleştiri almak değil mi?

kimse aynada kendi vücudunu izlerken öz eleştiride bulunmaz. "çok iyiyim biraz daha bulk yapayım sonra definisyona girerim" diye düşür ama ne hikmetse o definisyon zamanı bir türlü gelmez!

ayrıca yağsız gelişmek kişinin elindeyken bu yaptığınız kolaya kaçmak ve kendinizi kandırmaktan ibaret bence definisyona giremeden bir ara daha vereceksiniz muhtemelen sonra yine bulka gidiyorum diye kendinizi kandırıp bu spor için ortalamanın çok altında yağlı bir vücutla devam ediceksiniz.. daha iyisini yapacak zamanınız varken yapın zira biyolojik saatiniz işliyor.

bdyc22, Azi, 307KD ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    iyide sen nereden biliyosun bu sekılde dusundugumu yanı neye dayanarak soyluyosun.tahmınler uzerıne konusmak ne kadar doğru?evet amacım eleştiri almak fakat bence sizinki eleştiri niyetinde değil.farklı bir yorum tarzınız var o halde yanı sankı benı tanıyormusta ezmeye calısmak gibi bir tarz anlayamadım doğrusu ne yapmaya çalıştıgınızı.ben olumsuz eleştiri var yıkıcı eleştiri var dıye zaten soyledım oyle degılmı yanı olumsuz eleştiriye acık oldugumu zaten soyledım.sen kendı gorusunu kullanarak benı yorumlayamazsın.ornegın:84 degıl 184 gırsen bıseye yaramaz.ben estetik istesem fitness agırlıklı calısırım belkı hacımlı gorunmek hoşuma gıdıyor nereden bılıyorsun?

Son düzenleme: 30 Haziran 2009
    Azi, judgementday, ßarskan ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  16. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    sen istersen anında definisyona girip paramparça olabileceğini nerden biliyorsan ordan biliyorum.

tahminler ve olasılıklar üzerine konuşmak son derece yanlış tabi, benim tesptimim senin üzerine değil insan psikolojisine bağlı genel bir tahmin. zaman zaman kendimde ve çevremde aynı düşüncelere rastladığım için biliyorum.

seni ezmeye çalışmıyorum poz videonda gördüğüm vücuttan rahatsız oldum ve bu rahatsızlığımı paylaştım

iri olmak senin tercihin ve bu tercihini gerçekleştirmekte sonuna kadar özgürsün fakat burası bir vücut geliştirme sitesi olduğu için irileşmeyi vücut geliştirme kriterleri içerisinde yapmalısın

bu mesaj bu konuya attığım son mesajdır. konu off topik olma yolunda gidiyor başlığa birdaha girmeyeceğim için dolayısıyla bu meseja bir cevap atılırsa göremeyeceğim. vereceğin bir cevap varsa pm yoluyla iletebilirsin.

Dr.Science ve 307KD bunu beğendi.
  17. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kendının ve cevrendekı ınsanların dusuncesı ıle benım dusuncemın aynı oldugu kanısına nasıl varıyorsun onu anlamadım.bak benım sana demek ıstedıgım hiçbir göze çarpan en ufak bı gelişme yok gibi saçma sapan bir ifade kullanmandır.ben vucudum cok guzel paramparça gibi bir ifade kullanmadım fakat en ufak bir gelişme göze çarpma yok gibi bir ifadeyi anlamıyorum çünkü ben o videoda en ufak bir gelişme olan 3-4 kas grubu görüyorum.tartısmak hosunuza gidiyor herhalde.vucudun yağlı diyebilirsin fakat benım calısmalarımı bır kalemde en ufak bır gelişme yok gibi saçma sapan bir ifade ile hiçe sayamazsın anlıyormusun?

verebileceğim tek mesaj eleştiri yapmayı öğren demektir...

NHFL bunu beğendi.
  18. Meccem

Meccem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi uğur arkadaşım, çaban elbette takdire şayan. Daha önceki resimlerini görmedim dolayısı ile gelişmen var mı bilmiyorum. Dolayısı ile sadece poz verdiğin videondaki vücuduna göre bir yorum yapmam gerekirse yağlı ve estetik olmayan bir görünüm arz etmekde. Ama eminim bunun farkındasındır ve o yönde çaba sarfediyorsundur.

bdyc22 ve ugur_altunbas bunu beğendi.
  19. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    guzel yorumun ıcın tesekkurler arkadasım agustos sonu gıbı yenı bır vıdeo ekleyecegım artık zayıflamanın zamanının geldıgını dusunuyorum fakat tek korkum kaslarımdan kaybetmek oldugu ıcın bır turlu yanasamadım acıkcası

20. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    bu sporda cidden definasyon çok önemli ve en çok dikkat gerekitiren dönem çünkü beslenmeyi iyi oturtamazsanız bir anda kilo vereyim derken kas falan da bi r şey kalmıyor..
    o yüzden aslında uğurun tedirginliğini anlamak mümkün define olsam acaba çok kas kaybı yaşarmıyım diye ama yaz aylarında özellikle definasyona girmek gerekli diye düşünüyorum..en azından zorlamalı..
    bence kaldırdığın kilolar oldukça iyi define istemezsen strongman tarzı çalışmalar yapabilirsin..başarılar..

ugur_altunbas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş