8 günlük kamp için antreman programı yardımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CursedChico tarafından 28 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CursedChico

CursedChico Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Yer:
    Istanbul
    izmire sahile kampa gidiyorum.

2 yıldır düzensiz, 1 yıldır düzenli body yapıyordum fakat 3 ay önce sakatlandım elimden ve ara vermek zorunda kaldım..

Evde hafif şınav ve barfiskel devam ettim buı sürede.

Kampalanında da büyük ihtimalle barfiks çubuğu ya da diğer fitness aletleri yok.

Ben şöyle düşündüm, sabah kalkınca koşu 20 30 dakika aç karına. Sonrasında 10x4 set geniş şınav sonra 10x4 dar şınav. Taş vs bir şey bulursam 8x4 squat.
    Ve sonrasında 30 taneden 3 er set her bir mekikh areketi. 3-4 hareket.

Bunu aç karınla yapmak sorun olacaktır ve verimsiz ama aaz giriyorum zaten. Snrasında gelip kahvaltı edip sonra yüzmeye filan gidince bir zararı olur mu sizce çünkü gün boyu yüzeceğim?

Ya da sadece yüzmeye mni odaklansam ama vücudumun da formunu korumasını ve gelince tekrar spora profesyonel başlamak istiyorum.

Kahvaltıdan sonra şınav vs yapmak zor olacak büyük ihtimalle. Zaman açısından dolayı.

2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Açken spor yapma 3 ay ara vermişsin 8 günden korkmana hiç gerek yok. Kafan rahat olsun güzel bir tatil yap. Abur cubur konusunda çekingen olabilirsin. 8 günde 8 kilo alma tabi.

Sayfayı Paylaş