8 ayda 45 kilo verdim. yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ertgrl93 tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ertgrl93

ertgrl93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Merhaba arkadaslar. Öncelikle siteyi çok yararlı buluyorum ve sorunumu dile getirmek için sizlerden yardım istiyorum.
    3 yıl önce 8 ayda 45 kilo verdim ancak son 1 yılda 15 kilosunu tekrardan geri aldım. 45 kiloyu verirken evde spor yaptım sadece 2 dambil ile. şuan boy 1.84 kilo 100.

Basen ve kalçamdan çok şikayetçiyim. Bölgesel olarak eritme imkanım varmi? Birde şöyle bir sorum olacak. 2 haftadır spor yapıyorum, hardline in l-cartinesini kullanıyorum.
    Bu l-carnitine bittikten sonra ; thermo carnitine, cla ve protein tozunu aynı anda kullanmış olsam bir zararı olur mu?

2. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Animal cuts kullan Amerikan malı olanı ve bol bol kardiyo yap şekeri nişastayı unlu mamülleri kes bol yağsız protein almaya bak...Kilo verdiğini göreceksin.

ertgrl93 bunu beğendi.
  3. xbress70

xbress70 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım bende senin gibi hatalar yaptım başta yemek yemedim aç kaldım kilo vercem diye fakat araştırdım sonra yağdan verilmeyen kastan ve sudan kilolar çok kolay bir şekilde geri alınıyor sonra programını değiştirdim protein karbonhidrat yağ kalori oranlarını vücuduma kiloma boyum a göre hesaplayip beslenme seklimi duzenledim sende böyle yapabilirsin 106 kilodan 90 a düştüm boyum 185 boy larimiz aynı yağ yakimi günlüğü tutuyorum göz atarsan yararını görürsün önemli olan kilo değil yağ oranını düşürmek kas kazanmak veya kasları korumak unutma kısa süreli değil Uzun süreli vadeli gelisimler degisimler hedefle o kiloları biz 1 ay da almadık 1 ayda da hepsinden kurtulmayız unutma kendini sürekli motive et.

ertgrl93 bunu beğendi.
  4. ertgrl93

ertgrl93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Teşekkürler kardeşim

Sayfayı Paylaş