7ay oldu ne kullanmaliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Carpi79 tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Carpi79

Carpi79 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar ben daha once 3 ay salona gittim 3ay ara verdim ve 4 aydir yine devam ediyorum toplamda 7 ay oldu simdiye kadar 2kutu protein tozu bitirdim . . arkadaslar haziran bitene kadar 4ay 15 gun var bu surede maksimum yapabilcegim vucuda ulasmak istiyorum ve tatilin bitmesi ile gercekten cok disiplinli calismaya baslicam butun yemeklerime dikkat edicem bunun yaninda 1kg lık bsn noxplode alicam ve yaninda 2.3kglik 1kutu protein tozu alacagim protein tozunu 2.5 ay yetecek sekilde kullanmayi dusnuyorum bsnyide dagiticam bunlar bitince 1kutu protein tozu + hosuma gittiginden damarlari cikarmak icin arginin takviyesi + yag oraninin yuzde 9 lara indirmek icin karnitin alacagim sizce bu sekilde gercekten iyi bir vucuda sahip olurmuyum suan 15kg lik dumbell ile 10 tekrar yapabiliyorum 3. Ve 4. Sette 8 tekrar seklinde kaldirabiliyorum

2. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    1-bu sporda kimse 1 senede max. kas hacmine ulasamaz
    2-bu kadar suplmente gerek yok 1 sene olmadan karnitin ise yaramaz yesil cay daha iyi
    3-bu kadar suplement alana kadar daha duzenli beslenmek icin araştırma yap daha fazla büyürsün suplement pek ise yaramiyor 1 sene olmadan bu kadar paraya yazik ama sen bilirsin

3. Carpi79

Carpi79 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    sen yanlis anladin beni 7aydir yapiyorum acemi degilim benim demek istedigim 1sene icinde 5kg kas yapabilme kapasitem varsa sonuna kadar zorlamak istiyorum demek istemistim

4. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    O zaman iyi calis ve başar kardeşim :) ne sordugunu anliyamadim ben

5. Carpi79

Carpi79 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    yaza kadar kullancagim takviyelerin dogru olup olmadigini sormustum

6. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Anladim :) bence karnitin haric dogru ama arginini define donemde onerirler bildigim kadariyla bulkda yagli olduğun icin damarlar belli olmaz bence definede bcaa ile kullan bol sans :)

7. Carpi79

Carpi79 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim bende protein tozu + no xplode i 2.5 ayda bitirdikten sonra okulların kapanmasına 1.5 ay kala almayı düşünüyordum arginin i damarları belirginleştirmek için ama etkiler kalıcı değilmiş damarlar bi süre sonra eski haline dönecek sanırım ama olsun artık uzun süre bu sporu yaparsam belli bi genişlikten aşağı düşmez

8. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    msjlarini hayretle okudum 2 ayda profosor olan arkadaslarimizdan bi tanesi daha,carnitin 1 seneden once ise yaramazmis arginin definasyon icinmis :D dogal beslenme kismi haric hepsi sallama bilgiler.Herneyse sadece nox icin acele etme diyebilirim hacim icin creatin+whey yada creatin+gainer yapabilirsin definasyonda ise karnitin+cla iyidir kas yikimini onlemek icin birde bcaa ekleyebilirsin ama maliyet artar.Nox un asil amaci damar genisletmek falan degil unutma ve acele edilmemesi gereken bi urun

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

9. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Kullanma kullanma soylemekten biktik orta seviyr sporcu degilsen kullanma.

Created By Loss bunu beğendi.
  10. Carpi79

Carpi79 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    orta seviye sporcu senin için 10 sene body yapan bi sporcumu ? 7aylık bi sporcu öncedende başka sporlarla uğraşmış birisi başlangıç seviyesindeki birimidir ayrıca ben seçtiklerim doğrumu dedim sana kullanmalımıyım diye soran olmadı böyle alakasız mesaj atıcaksanız yazmayın daha iyi

11. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    3 ay yapip 3 ay birakan adam sporcu sayilmiyo farkındaysan oyuncak degil bu olaylar. Sizde bos bos konu acmayin

-hitman- bunu beğendi.
  12. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    3 ay salona gidip 3 ay ara veriyorsun sonrada ne yapmalıyım diyorsun. Birde 1 kutu protein tozunu 2.5 ayda bitirecek şekilde alacam diyorsun. Hiç alma daha iyi. Senin yapacağın tek şey çalışmak. Tembelsin, salona gitmiyorsun, sonrada ne yapacağım diyorsun. Protein tozu alıp 2.5 ay kullanacağım diyorsun. Böyle gelişeceğine gerçekten inanıyorsan devam et. Ama yok tavsiyelerimize kulak asacaksan yapman gereken tek şey sıkı çalışma ve beslenmedir. Sonra toz, amino ne istiyorsan onuda alırsın . 3 ay bırakıp 3 ay devam edip üstüne protein alınca kendinin Barbar Conan mı olacağını zannediyorsun....

frodobagins000 bunu beğendi.
  13. fatihciftaslan69

fatihciftaslan69 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    1-ben orda virgul koymayi unutmusum karnitin ise yaramaz demek istedim
    2-sen benim 2 aydir spor yaprigimi nerden biliyosun
    3-ben arginin hakkinda sadece duydugumu soyledim kesin konusmadim
    4-keske biraz daha saygili olsaydin

Sayfayı Paylaş