75 80 Kiloda bulka başlamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vixx tarafından 4 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle merhabalar benim kilom 78 bulka başlamak istiyorum.Az veya çok yağım yok orta durumdayım.Forumda birkaç gündür geziyorum insanlar hep 50 60 kg da bulka başlamış benim gibi insanları çok nadir gördüm.Bu yüzden 75 80 kiloda bulka başlamış insanlar önce ve sonra fotoğraflarını atabilir mi?

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Mesele kaç kiloda olduğundan ziyade % kaç yağ oranında bulka başladığın. Yağlanmada olacağını hesaba katarsan ne kadar düşük yağ oranıyla başlarsan o kadar avantaj. Yani istersen 90kg da başla ama alacağın kiloyu, yağı-kası tahmin edip ona göre yap bulkunu.

3. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Biliyorum ama bu 50 60 kiloda başlayanların zaten çok düşük yağ oranları oluyor ben biraz yağı olup bulka başlayanları merak ediyorum çünkü benimde yağım var

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    ağırlık ile yağ oranının alakası yok :) 60 kilo da %20 yağ olabilir, 90 kilo da %10 a inilebilir farklı şeyler :)

abseto bunu beğendi.
  5. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Düşük kiloda %20si olanlar bulka başlamıyor zaten ben hem yağ oranı hemde kilosu düşük başlayanlardan bahsettim ki forumda hep düşük kilo ve yağ oranıyla başlayanların konuları var.Forumda before after yapanların çoğu düşük kiloda başlamış benim istediğim 75 80 kiloda başlayanlar nasıl sonuç aldı bunu merak ediyorum

Sayfayı Paylaş