70 gunum kaldi sirnakta askerim onerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hmzm tarafından 8 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hmzm

Hmzm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaslar sirnakta askerim simdi forumi cok dolastim cidden cok yararli ancak bazen cok karisik geliyo birinin ak dedigine biri kara diyor
    Simdi ben sirnakta askerin 2ayim kaldi bu yuzden rahatim mutfakta calisiyorum kilo almamak icin once 1gun oruc tutarak nefsimi terbiye ettim 1 aydir diyet yapiyorum son 2 haftadir agir diet yapoyorum sabah kalkiyorum su yesil cay nescafe iciyorum 10 givi nesfit yiyorum sut ile oglende 4 gibi tavuk izgara yapiyorum oda 120 150 gram bu arada spordan sonrada 2 tane yumurta yiyorum ama cig ama haslanmis civari 84 kg dan 71 e dustum ama acikmiyorum hic bu arada iki yil once 94kg dim neyse goguste ve bwl cevremde yaglanma vardi yanlar kaldi gobek eridi ama wgilince mekik yaparken falan baya duruyo gibi yani vicik vicik ayaktayken gobek yok gibi neyse iki haftadir 3 gun antreman bigun dinlenme seklinde
    https://www.bodyforumtr.com/threads/...-çalışma-proğramı-yapılış-Şekli.8554/?p=81215
    Burdaki antremanlari yapiyorum ama gobekte hafif bi sarkma olustu gibi bu antrwmanlari gizlibyapiyorum tabi enson mekik cekiyorum haliyle bura sirnak her yerde rutbeliler var ama okuduklarimi degerlendirecek olursam ki oldum pazartesid itibaren
    Pazartasi dumbell calismasi mekik
    Sali intreval cardio mekik
    Carsamba dumbell mk
    Persembe yatis
    Cuma cardio mekik
    Cumartesi dumbell mekik
    Pazar caedio mekik
    PaArtesi yatis
    Lutfenn yardimcinolum 2 ay icinde hic deilse goguste ve beldki simitten kurtulaym eve dondugumde progesyinel bi sekilde calismak istiyorum cok fazla motive oldum sporu daha birakmayi dusunmuyorum yorumlarinizibekliyorum
    Encokta profesyonellerden bekliyorum saglikli bilgi istiyorum ben onu yaptim ise yaradi gibi tavsiyeler hep birbiriyle zit oluyo cunku
    --- Mesaj birleştirildi, Bugün 11:48 ---
    Bu arada gogusteki yaglanma 5 yildir falan var tum testleri yaptirdim hormondur ultrasondur sadece yag imis askere geliyorum diye lipoameliyati yaptirmadim sporla ve dietle sanki biraz kuculdu yas 24 kilo 71 boy 182 cm bacaklarim iyi guzeldir onlari da calisiyorum ama benim icin onemli olan ust kisim bel cevresindeki yaglanma gogus ve ayni zamanda kas azda olsa ust bolgemde gelisimi baslatip salonabaslayabildigimde artik gercek antremanlarima baslamak istiyorum

2. Hmzm

Hmzm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok yarfimcinoldunuz valla saolim ya

3. My"stery

My"stery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Obliq çalışmanı öneririm protein ağırlıklı az yağlı beslen göğüs yağların için göğüs antremanından sonra fly harektini düşük ağılıkta çok tekrar yap bi nebze yardımcı olacaktır nescafe içmeni önermiyorum yeşilçay iyidir yağ yakımına. Cok yardımı olmuştur yalnız fazla kilo vermişsen. Vücudunu kendine getirmen biraz zaman albilir

Sayfayı Paylaş