7 Aylık Değişim 52Kg>64Kg

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Dawson tarafından 19 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Evet arkadaşlar 7 aylık gelişim bu aydan sonra full body'i bırakıp bölgesele dönücem.
    Önerileriniz varsa söyleyin, nasıl bir yol izlemeliyim şuandan sonra.
    Başlangıç aşamasını geçtiğimi düşünüyorum artık. Sanırım omuz en az gelişen kas grubum oraya biraz daha fazla ağırlık vermek zorundayım.

Suplement kullanmadım ancak şuanda düşünüyorum suplement öneriniz varsa onlarıda duymak isterim. BCAA , Kreatin nasıl bir kombin yapmalıyım?

Ölçüler:

Kol: 27 - 30 - 33 - 35 cm
    Bel: 68 - 70 - 74 - 78 cm
    Göğüs: 87 - 90 - 94 - 97 cm
    Omuz: 106 - 109 - 110 - 111 cm

Son düzenleme: 19 Aralık 2016
  2. EmirTimur

EmirTimur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim nasıl bi beslenme programın vardı ?

Dawson bunu beğendi.
  3. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Valla çok dikkat etmedim aslında, kahvaltılarım standart 2 yumurta 4-5 dilim kızarmış ekmek tereyağlı çay ve lor. Zevkime göre kaşar sucuk vs. bildiğimiz standart kahvaltı. Öğlenleri makarna, prinç pilavı veya bulgur pilavı. Akşamları genelde tavuk maddi durum yettiğince kırmızı et ve balık. Gece yani 4. öğünümde daha fafif şeyler çorba ve yoğur veya yuluaf yiyorum. Her öğünden sonrada muz , portakal yani meyve tüketmeye çalışıyorum midemim el verdiğince. :) ve tabiki su, 2 , 2,5 litreyi buluyor günlük. Ben bunları yaptım bu zamana kadar. Yardımcı olabilmişimdir inş.

EmirTimur bunu beğendi.
  4. hedo84

hedo84 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Gelişim aslında az ama yinede iyi çünkü zayıf bir yapın varmış bence bir bulk dönemine girmelisin yani kas kiutleni arttirmalisin

Suplement olarak universal creatin 79tl
    Gunluk proteini yeterli aliyosan protein önemli değil creatin yanina bcaa alabilirsin bu kadar :)

5. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen benim için kilo almak çok zordu yani kendimi şu kilolarda hiç düşünemiyordum. Bu gelişimin 5 ayı evdeydi belki gelişim o yüzden yavaş olmuştur çünkü evde hareketler kısıtlıydı hocam. BCAA da bir önerin varmı kullandığın denediğin güzel sonuçlar aldığın?

6. hedo84

hedo84 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Hardline bcaa kullanıyordum etkisi oldumu pek gozlemliyemedim fakat tadindan dolayi duzenli icemiyordum bubay icerisinde Xtend markali bcaa alicam en iyi bcaalardan biri ve güzel gelişimler yasiyan arkadaslarimin önerisi

7. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tamamdır hocam teşekkürler.

8. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Imkanlarina gore gayet basarili dostum, evde calismanin ne kadar zor oldugunu biliyorum maalesef. Tebrik ederim zaten ektomorf bi yapin var, dolayisiyla kilo alman cidden zor baslarda. Buna ragmen gayet iyi gelisim gostermissin.
    Bence ekstra bi supplemente ihiyacin yok, spor salonunda saglam antreman ve beslenmeyle devam etsen cok rahat 70kg leri gprursun. Tavsiyem full body ye devam etmen yonunde. Basarilar...

9. Dawson

Dawson Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Eyv hocam, malesef gerek ülkemizin ekonomik şartları gerek maaşlar olsun insanda kendine ayıracak ne vakit ne parası oluyor. Kırmızı et yerine yulafla ekmekle lorla bişiler yapmaya uğraşıyoruz işte suplementler zaten ateş pahası. Hedefim yaza kadar 80i görmek sonrada definasyon yapmayı düşünüyorum tabi göre bilirsek şuan çok hızlı kilo alıyorum ama bakalım.

Full body demişsin hock ama artık vücudum kaldırmıyor son hareketlere doğru kaldırdığım ağırlıkları kaldıramıyacak seviyelere geliyorum forumda önere bileceğin yoğunluğu az olan full body programı varsa link verebilirmisin yada bölgesele geçeyim mi?

10. feritkayar

feritkayar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba kardeşim sana sormak istediğim bi kaç sorum olacak cevaplarsan çok sevinirim.
    Sen zor kilomu alıyordun.?
    Eğer öyleyse nasıl aldın bana söyleyebilir misin? Çünkü bende öyleyim ne yaparsam yapayım bir türlü kilo alamıyorum etrafımda herkesin sıska zayıf çubuk gbi demesinden bıktım spora başladım ve 1. Haftam olucak kilo almak uğruna herşeyi yapıcam bana önerebileceğin ne olur.?
    Günlük olarak aldığım kalori miktarı şimdilik 3200-3600 arası bunun 1800 kalorisi gainerden geliyor.
    Yaşım 22 boy 1.78 kilo 58 cevaplarsan çok çok sevinirim

Dawson bunu beğendi.
  11. BurakAkcicek

BurakAkcicek Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam çevrimiçiysen bana yardımcı olurmusun kilom 54 boyum 1.77 :D Ölçülerimiz senin ilk ölçülerinle aynı :D bi yardımcı olursan sevinirim

Sayfayı Paylaş