6ay bitti ne yapmam lazım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hasan9697 tarafından 23 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hasan9697

hasan9697 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    6ay bitti ve vücudum kiloluluktan şekle girdi.yaş 15.vücud ölçülerimden sadece kolu hatırlıyorum ve 6ay önce 33.5idi şimdi ise 37.
    boy:1.76
    kilo:78
    hocam kasların olduğunu ama görünmediğini söledi.zayıflarsan belli olur dedi.şimdi sizce 3ay daha hacim girip mi define olim.yoksa zayıflayıp mı hacim girim.çok kararsız kaldım.yağlı görünümü kendime dert ediniyorum.cevaplarsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende senin gibi yağlı görünüyorum.Yağları atmak için mart-nisan ayını bekliyorum.Benim tavsiyem ilkbahara kadar biraz daha kilo alıp sonra define olman....

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kıloya bakınca çok fazla yag sorunu yok dıye dusunuyrum yemeklerıne dıkkat edersen yaza kadar yag oranın düşer diye düşünüyorum

4. hasan9697

hasan9697 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Azi sana katılıyorum.ocak,şubat,mart hacim yapıp nisan,mayısta da define olsak yeterli.
    Cidade de Deus ewt çok aşırı denecek kadar yağ yok%21 yağ oranım.yağ oranım hacimde mecburen artcak.bunu minimumda tutarak nisam,mayısta da define olsam yeterli.beslenme konusunda ise öğünlerde özel olarak bişi yemiyom.önüme ne gelirse yiyorum gelişim çağında olduğum için.fakat asla aburcubur,tatlı,şeker,cola vb. şeyleri yemiyorum.

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş