1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6.YILINDA STEVE AUSTİN(Çağatay Soytorun)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Steve Austin tarafından 17 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Tetg

Tetg Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    cok steroid kullanan arkadaşım var yani steroidsiz bir vucut steroid kullaninca nasil degisiyor goruyorum ve %99 eminim kure girmissin. ve ayrica sanki insanlari kullanmadigina inandirmaya calisiyormuscasina steroidden bahsetmissin surekli :) yok kullanmadim etmedim falan. Tabi %100 kullanmissin demiyorum burada saygimizdan ama steroidlerle icli disli birini inandiramayacagina emin olabilirsin :)

2. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Sürekli steroidlerden bahsetmemin sebebi,herkesi onsuzda yapılabilceğine inandırmaktır.Kimin inanıp-inanmaması da umrumda değil,zaten bu tarz yorumlar gelince çok gururlanıyorum,sana da teşekkür ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Temmuz 2016 ---
    1.5 yıl 107 kilodan 69-70 kilolara düşmeyi bir kenara bırakırsak,üstüne 5 yıllık değişimimi adım adım atıyorum,eğer bu kadarını yapamayacak kadar bilgisiz,kendinizi geliştirmemiş iseniz 10 sene de çalışsanız bir şey elde edemezsiniz bu net.Ben bu 6,hatta 6.5 sene boyunca sadece karbonhidrat-protein-yağ tüket sonra git indir-kaldır eve gel uyu yapmadım,kendimi bu sporun her alanında geliştirdim,beslenmesi-antrenmanları-farklı sistemler,uygulanan tempolar,kas tipleri ve çalışma prensipleri vs vs daha bir çok şey hakkında kendimi geliştirdim.Sonucu da bu sahip olduğum ortalama vücudumdur.Bulk kilo 83-85,definasyonda ise 73-76 arası gidip geliyorum,zaten son 2 senedir ekleyebildiğim kas kütlesi miktarı da 1-2 kiloyu geçmez,artık çok yavaş gelişim sağlayabiliyorum.En iyi gelişim sağladığım dönem ise,vücudumu tamamen tanıdıgım ve bu işin temellerini öğrendiğim 2014 senesinde yaşadım,fotoğraflarda da o en şişkin ve yağlı olduğum dönem zaten.Ondan sonra dikkat ederseniz sadece üstüne işlenmiş :) Ama halimden memnunum,bu sporu daha da büyümek maksadı ile yapmıyorum,seviyorum,stress atıyorum.Zaten daha öncede belirttim amacım yüksek yerler olsa,genetiğimin ne kadar elverişli olduğunu da biliyorum fakat bu sporu hayatım yapmak istemiyorum,hayatımın içinde olsun yeter.Ayrıca jinekomasti sorunumu,steroid kürlerine bağlayan arkadaşlar,2012 yılına ait ilk fotoğrafıma bakarlarsa,orada da olduğunu görürler,ben bu sorunu 13-14 yaşımdan beri taşıyorum,rahatsız da değilim,alıştım denebilir :) Durum bu,umarım herkes aydınlanmıştır.

Ekli Dosyalar:

• att.jpg
      att.jpg
      Dosya Boyutu:
      104,7 KB
      Görüntüleme:
      515
    Son düzenleme: 7 Temmuz 2016
    mehmet2576 bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Özetle İnsülin kaslara besin taşır, ama açken growth hormonu artarken insülinde tersi olur.
    İnsülin az olsa bile growth dahamı önemli diyosun bilmiyorum ama hepsi bildiklerime ters.
    Çünkü büyüme hormonu insülin ve karbo düşüklüğünde iyi etki vermez

4. Tetg

Tetg Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    birak bu isleri gururlaniyorum falan :) profil foton varya o 4. resimdeki trapezler senin kullandigini soyluyor. ayrica sunu da soyluyorum steroidler kaslarin gorunumune de etki eder. yani dogal olarak o kadar buyuk trapezlere sahip olsaydin o trapezler o sekilde gorunmeyecekti.

5. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Peki güzel kardeşim,haklısın.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Temmuz 2016 ---
    Düşük karb yapıyorum demedim zaten,fakat insülin spike yapmıyorum bu doğru,zaten büyük bir zaman diliminde düşük insülin ile durunca,protein bile tüketsem,insülin hassasiyetinden dolayı tepkisi yüksek oluyor.Ben bu şekilde uzun süredir yapıyorum ve faydasını gördüm belki sende denemeli ve öyle karar vermelisin,sadece düşüncede veya teoride kalmasın bildiklerin.

boksbody bunu beğendi.
  6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Bİldiklerimi uygulayamıyorumki sorun orda :)

Neyse başarı elde etmişsin hayırlısı olsun.tebrikler.
    Herkes aynı olacak diye bile yok takipteyim başarılar diliyorum

Steve Austin bunu beğendi.
  7. FiziCisT

FiziCisT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Ya şu yukarıdaki @Tetg denilen birader, bu adam steroid kullansa 75 kiloda mı define olur. Gider 85-90 kiloda %5-6 da define olur. Ve steroid kullanan yaratıklar pardon hakaret etmeyeyim ...hayvanatlar bu forma zaten 1-2 senede geliyorlar. Gözlerimle şahit oldum. Bu arkadaşımız 6,5 senede(ben 3 sene öncesini de biliyorum) normal boyutları aşmamış. Trapezleri iyi diye burada saçma ithamlarla kulak vızıltısı yapma!!!!

8. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    konu dışında hala doğal olduğumu kanıtladım banada sahte ise nasıl düştü test mi yaptırdın vs demiştin kısaca deca ve testo tamamen sahte halo ise yan sanayi agresiflik yaptı kestim 3 hafta önce daha öncede olabilir attım düştü gücüm 4 ay öncesine halo saf güç verir ne su ne kas ne kemik yararlıdır gücü kreatin ile toparladım bu bir halo kullansam şu anda çoktan 200 ü geçmiştim bu iki deca ve testo sahte olduğunu videoda ölçüm kağıdıyla kanıtladım bu üç bu arkadaşta doğal ona iftira attığın gibi banada attın konu dışındaki videoyu seyret ve altında yazanları oku halo ile arttısam hergün 2.5 5 kg falan koyarım haftada 2.5 en fazla 5 kg koyuyorum da kreatin 25 gram alarak ve birkaç ek supplement ile lütfen insanlara doping damgası vurmadan önce iyi düşün herkes yalancı değildir sürç i lisan ettiysem affola kalbini kırmak istemedim yanlış anlama

9. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Bunların yapacak başka bir şeyleri yok,gelişemiyorlar,sonuç olarak tatminde olamıyorlar :) İnsan yapısı gereği hep tatmin olmak zorundadır bunu da bu şekilde herkese saldırarak başarıyorlar,kendileri mutluysa benim için sorun yok,ben kendimi biliyorum :)

berkay7743 bunu beğendi.
  10. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Stereoidde suplementde kullanmayacağım kürsüzde gelişilir

Steve Austin ve berkay7743 bunu beğendi.
  11. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    %100

berkay7743 bunu beğendi.
  12. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Ne irade var ne hırs ne azim 1 yıl yapan ben her seyi biliyorum oluyor neymis olmazmis senin 6 sene boyunca devam ettigin tek sey cafelere gidip kiz kesmek sonra yoldan gecen +40 cm bicepsli adam gorunce,ben de icindeyim bu sporun bu adamlar hep iğne dersin biz de sana sadece güleriz

Sayfayı Paylaş