6 pack baklava

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alicantrz tarafından 8 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. alicantrz

alicantrz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sporu evde yapıyorum bar setim var birde ağırlık sehpam.Boks yapıyorum lisanslı değilim haftanın 3 günü boksa gidiyorum.Boyum 1,77 kılom 62 yaşım 17.Asıl konu ise 2 aydır hergun 400 tane mekik çekiyorum ve gelişme gözle görülcek kadar bile değil zar zor 4 tanesi gözüküyo oda her ortamda değil ışığın karanlık oldugu ortamlarda her yolu denemeye hazırım.Siz abilerimden ve kardeşlerimden her türlü bilgili almaya ihtiyacım var.

Saygılar

2. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Baklava kardiyo ve diyetle cıkar mekikle degil.Baslangıc olarak kendinize uygun bir diyet bulmalısınız.Sonra kardiyo ve karın hareketlerine cesitlilik getirmelisiniz.

3. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Ya adam 177ye 62kilo kesinlikle hacim eksik kardioya değil hacme yönel bence ama kardio da yap tabi

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    baklava karındaki yağ oranı minimuma indiğinde o çektiğin mekikler devam ediyorsa 6 tane çıkar yani biraz cardio yap yağ varsa vücudunda bi yağ oranını ölçtür %10 a düşür yağ oranını ve mekiklere devam et...

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yağ oranı % 5-6 lara inmeden baklavaların görünmez diye biliyorum..kaldıki..zaten diğer arkadaşlarda belirtmişler...sadece mekikle karın kasları ortaya çıkmaz,tamam karın kasların gelişir ama görünür olması için,cardio,ağırlık ve mide hareketleri...birlikte yapılması lazım...

SiR_Arawn bunu beğendi.
  6. alicantrz

alicantrz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yağımı nasıl ölçücem peki ?

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Genelde salonlarda mevcuttur..ancak birçoğu gerçeği yansıtmıyor..o nedenle mümkünse ..eczanelere bakmanızı tavsiye ederim veya büyük alışveriş merkezlerinde 1-2 lira ile çalışan cihazlarda veriyor vücut değerlerini..yağ,kilo,boy,v.s...

8. alicantrz

alicantrz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haftanın 3 günü ağırlık diyer 3 gün cardio(İp atlama,koşu,bisiklet) programımım taslagı böyle sizce uygun mu ? ağırlık antiremanın setlerınde 3 dakıkadan 3 set torbadan yumruklıcam yanlız uygunmudur ?

9. izmitlikartal

izmitlikartal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci / Futbolcu
    Yer:
    KOCAELİ
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU&feature=grec_index[/YOUTUBE]

bu videodaki hareketler çok etkili dabi iyi diyet ve çalışma sonrası sonuçu en kısa zamanda ulaşırsın ben denedim

demircan256 bunu beğendi.
  10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Sanırım hareketler 4 tekrar yapılıyor ve her 2 hareketten sonra 15 sny dinlenp diğer hareketlere geçilerek tüm hareketler tamamlanıyor.

Merak ettiğim şey şu ;

pazartesi-salı idman
    çarşamba off
    perşembe idman
    cuma off
    cumartesi idman
    pazar off

şeklinde salona gidiyorum..

peki bu hareketleri hangi arada yapmak gerekir...idmandan eve gelincemi..yoksa of günlerdemi yapmak mantıklı olur?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:50 ----------

Antrenamn olayına bişey diyemem..yani tecrübem olmadığı için yanlış bilgi vermek istemem...ancak bildiğimşey şudur ki ; karın için sadece cardio olmazsa olmaz değildir..cardio +ağırlık ikisi birlikte bir bütün gibi düşünmek gerekir diye biliyorum...

11. alicantrz

alicantrz Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cardio ve ağırlık antiremanlarını aynı gün yapmak iyi değilmiş ama doğrılıgını hıc arastırmadım yanlıs bır bılgı olabılır

12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

doğruluk payı olabilir örnek olarak kendimi göstereyim...dediğim gibi haftanın 3. günü sadece 5 dk bisiklet ile carido olayını kapatıyorum..bu dğrumudur yanlışmıdır bilemem ama hoca diyorsa vardır bir bildiği...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:20 ----------

şuradaki konu zaten apaçık ortaya koyuyor,ağırlık günü cardio yapılmaz denmesini...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/neden-rl-k-antremandan-sonra-t26691.html?t=26691

13. tech

tech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1-Hızlı cardiolar var onlara ne diyorsunuz 3-5 dakikalık,illa 40 dakika koşmamız mı gerekiyor? (Şınav,squat,burpees gibi hareketler içeriyor bunlar)

2-Ayrıca herkes biliyor artık yağ yakımı ve diyet gerekiyor ama diyet programı bulamadım program yazabilir misiniz yoksa yapılacak her çalışma boşa gidecek

14. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

demircan256; öncelikle merhabalar,

pazartesi salı
    perşembe cuma idman yapabilirsin

pazartesi perş aynı ve salı cuma aynı bölgeleri calısırsın bacak hariç

bacak carsamba calısırsın

bacagın sonuna güzel bir mekik

ve bir de cumartesi mekik

kalan günlerde pazar hariç yani paztsi salı perş cuma--- pilates topunda mekik tavsiye ediyorum 4 x 50 gibi...
    umarım denersin ve sonuc alırsın
    başarılar..

15. tech

tech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6pack için diyet programı yazabilirseniz herkes faydalanır

Sayfayı Paylaş