1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6-pack çalışma sonuçlarım*yorum bekleniyor

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve qokay tarafından 4 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    mide güzelde salonda sadece midemi çalıştın belin omuzlarından geniş

2. Calavera

Calavera Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende onu merak etmiştim sadece karın çalıştınız galiba..

3. qokay

qokay Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar sadece karın kası çalıştım.. bu arada tüm çalışmamı salonda değil evde gerçekleştirdim :) bunun içinde salondaki aletlere çok fazla gerek kalmıyor.

4. imparatorşirin

imparatorşirin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yapmış oldugunuz beş hareketden sonra programınızı nasıl değiştirdiniz ,eksik hissettiğiniz bölgeye göre mi çalıştınız daha sonra saygılar.

qokay bunu beğendi.
  5. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    aileniz biliyrmu bu sporla uğraştığınzı? tepkileri ne oldu?

qokay bunu beğendi.
  6. qokay

qokay Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yapmış olduğum hareketlerden sonra eksik olduğunu düşündüğüm bölgeye yoğunlaştım.
    Çakı hareketi bunlardan en güzel örnek gösterebileceğim harekettir.
    Ama temel hareketleri değiştirmeden yada azaltmadan istediğim bölgenin gelişim hareketini (+) olarak ekledim.
    Ailem biliyor mu sorusuna gelirsem tabi ki biliyor, şuanda toplamda 20 kilo vermiş bulunmaktayım.
    Değişimi kim olsa fark eder :) Tepkileri pek iyi yönde olmuyor genelde çünkü 93 kilodayken onlara göre daha sağlıklıydım yanaklarım dolu dolu olunca ailem sağlıklı olduğumu sanıyor ama bende bira göbeği vardı ve biliyorsunuz ki insan kendini iyi hissetmiyorsa zayıf yada kilolu hiçbir şey fark etmiyor. Ben kendimi iyi hisetmek için kilo verdim, sağlıklı beslenerek kilo erdim. Vermişken de güzel bir görüntü elde etmeye yönelik çalışmalarıma başladım. Hepsi bundan ibarettir. İstediğimi de elde ettim, ancak insanlar pek iyi şeyler düşünmüyor genelleme yaparsak vg ile uğraşan insanlara karşı yada yorumları kırıcı olabiliyor özellikle bayanların.
    Tabi bu benim yorumum, benim izlenimlreim :) herkese başarılar diliyorum, iyi çalışmalar..

imparatorşirin ve yeniyim bunu beğendi.
  7. deli-3

deli-3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    karın kası harici berbat (dost acı söylerr ) napalım

8. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    cahil dost edinmemek her zaman iyidir

9. devilsday

devilsday Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    @yeniyim gereken cevabı vermiş, boş konuşan insanlara ölü taklidi yapın gider. deli-3 çok boşsun çok belli etme:)

gokay azmini kutlarım öncelikle. evde yapabilceğinin en iyisini yapmışsın zaten. sen halinden memnunsan, istediğini yapmışsan kimseye laf düşmez. anladığım kadarıyla istediğin fit bi vücud ve bunu büyük oranda başarmışsın. ama yapıcı bi eleştri olarak söylüyorum göğüslerinide biraz çalışsan hacimlendirirsen olayı bitirmiş olcaksın tam bi plaj vücudu olcak:) tabi yine söylediğim gibi olmak istediğin buysa, göğüslerim öyle şişmesin çok şişmekten hoşlanmıyorum diyosan istediğini başarmışsın zaten. gayet güzel karın daha parçalamanın çok bi gereği yok bence. çalışmanda başarılar diliyorum kardeşim

10. qokay

qokay Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar eleştirileriniz için teşekkür ederim özellikle deli-3'e :)
    amacım sadece karın kası çalışıp o bölgeyi geliştirmekti o yüzden herkes öncelikle ne istediğinin farkında olmalı bence.. ben ne istediğimi bilip çıktım yola ve istediğimi elde ettim.. umarım nasip olur herkese istediği gelişimi sonuna kadar azmini koruyarak elde edebilmek..
    herkes vacuum hareketini soruyor özel mesaj atan arkadaşlara ilgilerinden dolayı tek tek teşekkür ederim.. linkte hareket yer almakta, inanın ki ilgiler çok memnun edici, türk erkekleri göbekli şekilde hayatının geçirip kahvede oturup pişpirik oynayan erkek milleti olduğuna dair duyumlar almaktayım (şuanda yurtdışındayım insanların tepkisi resmen "aa sen ne biçim türksün böyle türk mü olur" şeklinde olduğu için ve sorunun gudik yabancıların cehaletinden kaynaklanmaıp *bir nebzede olsa* bizlerden kaynaklandığını görmek beni fena üzdü..) Ne mutlu türküm diyene şeklinde sözlerimi bitirip nice güzel vücutlu fit türk erkeklerinin hepinizin sayesinde sayısının çoğalmasını diliyorum.. Sağlıklı bol keyifli günler diliyorum.. Herkese iyi çalışmalar başarılar..

http://www.sportmeniz.biz/exercise_info.asp?pid=43

Sayfayı Paylaş