6 pack çıktı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve deniz68ruhu tarafından 10 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar uzun süredir 6 pack için çalışıyorum da forumdaki bazı abilerim sayesinde bugün baktığımda 6 packlerimin çıkmış olduğunu gördüm. Yani tam çıkmadı ama hala sıcak kaslar yani 2 gün önce çalıştım muhteşem ağrıyor hala daha ağrımasına rağmen kastığımda kendimi 6 packler görünüyor.

Mekik çekiyorum, adonisleri çalışıyorum, crunch yapıyorum sonra da aç karnına devam ediyorum antremana 15-20 dk koşu bandında son tempo koşuyorum 9 ve 12'de ... Çok işe yaradı herkese teşekkürler fotoğaafları koycam en kısa zamanda da laptoptan nasıl fotoğraf çekilir bilmiyorum :)

2. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakımını nasıl yaptın idmanlarını nasıl ayarladın açıklarmısın arkadaşm önceki ve şimdiki fotolarını koyarak. bende istiyorum ama yağ oranım fazla bunları bi söylersen sevinirim

3. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Valla her gün 50 tekrar 4 set mekik (ortadaki packler)
    adonis kasları için egzersiz 25 tekrar2 set (en alttakiler)
    crunch 25 tekrar 2 set (göğüsün hemen altı)

göğüsün hemen altı çok ağrır çünkü çok çabuk ve ilk günden gelişir. orta bölge ağrımadan süper gelişir. adonis inanılmaz zor açıkçası ben de tam çıkmadı orada. kısaca böyle yap. dinlenme günlerinde koş 45 dk,30dk. antreman günlerinde 15dk koş. yeterli

4. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    deniz yeni foto koymuycanmı

5. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    deniz ne kadar yağ yaktın acaba önceki ve şimdiki fotolarını koyabilirmisin görelim ne kadar zamanda nasıl işe yaramış programın merak ediyorum gerçekten

6. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim lakin fotoğrafları dün çektim ama bir türlü koyamadım. İnşallah Pazartesi günü koyacağım. Eski vücut fotoğrafım yok ama cılız bir fotoğrafım var ondan anlarsınız. Programım işe yarar mı bilmiyorum ama yağım zaten çok azdı hep küçüklüğümden beri bir de cardio yapınca 6 pack çıktı. Elbette sadece kasınca gözüküyor.

Sayfayı Paylaş