6 kg dumbell ile kol çalışırken zorlanıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kralmert1997 tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kralmert1997

kralmert1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar

Bu gün saat 8 de 6 kg lık dumbell ile 3 x 12 göğüs çalıştım hiçbir sorun olmazdı
    daha sonra kol çalştım ilk sette 12 tekrar yaptım ama 2. sette 5. tekrarı yaptıktan sonra kaldırmaya gücüm yetmedi daha hafif bir dumbell alıyım diyorum fakat 5 kg lık dumbell yine aynı sonucu verecektir 4 kg lık dumbell burada varmıdır bilemiyorum 4 veya 3 kg lık dumbell ile kol çalışsam gelişme olurmu 6 kg kolumu çok zorladı ama göğüs çalışırken herhangi bir sorun olmadı

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Az tekrar yaparak çalışmaya devam et.1-2 hafta sonra alışacaktır.Sakatlayacak gibi hissediyorsan düşük ağırlıkla çalış.

3. kralmert1997

kralmert1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kol aşşağı inikken omuzla kol 180 dereceklik bir açıkla duruyor sonradan kaldırınca kol öne doğru 90 derecelik açı yaptığında biraz daha yükseğe çıkıyor ve kalıyor dumbeli yukarı çekebilmek için bileğimi bükmek zorunda kalıyorum sakatlanacak kadar değil tekrar sayısını düşürmemde fayda olacaktır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:20 ----------

Omuz çalışırken 6 kg lık dumbell çok sorun çıkarır sakatlanabilriim en iyisi bulursam 4 kg bulamazsam 3 kg lık bir dumbell alıcam yarın 2 hafta kadar arka kol ve omuzu 3 kg lıkla ön kol ve göğüsüde 6 kg lık dumbell ile çalışacağım
    2 hafta sonra arka kol ve omuzda 6 kg lık dumbell e geçeceğim

Sayfayı Paylaş