6 haftada 200 mekik ve 100 şınav

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve enesyas tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enesyas

enesyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusra bakmayın daha yeniyim forumda.

selamlar 14,5 yaşındayım 179 boyunda ve 73 kiloyum. 6 haftada 100 şınav diye bir program var ona 6-10 şınav arası seviyesinde başladım daha sadece 1 gün yaptım devam edicem. Bu programın vücuduma bi zararı olur mu bazı hareketler boy uzamasını falan önlüyormuş. Basket oynadığım için boy uzamasını yavaşlatan birşey istemiyorum.

bir sorum daha var
    http://www.twohundredsitups.com bu sitedeki 200 mekik uygulamasını da yapmak istiyorum. mekikten nefret ederim hafif göbeğimde var en fazla 20-25 tane çekebiliyorum. sizce level 1 olan 10 mekikten düşüğü mü yoksa 2 yi mi uygulayayım. Birde sit-ups diyo ama logolarında yarım mekik hareketini göstermişler hangisini yapmam gerek.

Son düzenleme: 18 Ekim 2009
  2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    o hareketler boy uzamasını engellemez..mekik yani omuzunla başın yere değmiyecek bacaklarını biryere takabilirsin..çok hızlı yapma çok yavaşta yapma orta tempoda yap..çeneni göğsüne bastırarak çekersen karın daha çok etkilenir..200 mekik çekeceğimn diye hızlı hızlı bozarak yapma tam yat ama başın ve omuzun yere temas etmesin tam kalk dizler biraz bükük olsun..tabi son saylara gücün yetmezse bozarak tamamlarsın..senin yaşına en uygun hareketler bunlar zaten o programlarda gerçekten çok etkili sen başkalarının kaçtane şınav çektiğiyle ilgilenme çekmek var çekmek var yani 100 tane şınavı hakkını vererek yüklenme süresine uyarak çekmek herkesin harcı değil çevir yoldan 1000de 1 bile zor çeken çıkar o yüzden hareketin nizami olması prensibin olsun..2 haftada 1 test var ondan sonra hangi sütundan başlayacağına karar veriyorsun..kolay gelsin..

enesyas bunu beğendi.
  3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    6 haftada 20 barfiks 6 haftada 200 squad programlarida var onlarada bi bak istersen

enesyas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş