6 Günlük Program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mehmet Fahri tarafından 18 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Mehmet Fahri

Mehmet Fahri Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler Öncellikle Selamın Aleyküm Ben yaklaşık 2,5 aydır Fitnessa gidiyorum Fitnessı Zevk İle Yapıyorum Yani Haftanın 6 Günü Gidip 1 Gün Dinlenme Yapıyorum ama Kullandığım Program Biraz Bana Yanlış geldi Hergün Bir Bölge Çalışıyorum Şöyle Diyebilirim size
    Pazartesi=Gögüs
    Salı=Sırt
    Çarşamba=Omuz
    Perşembe=Kol
    Cuma=Bacak
    Cumartesi=Omuz

Haftada 2 gün omuz yapmamın sebebi omzumu çok küçük görüyorum Ve Bu Kendi Programım Bana Yanlış geldi Bana Uygun 6 Günlük Program Yazabilecek varsa Şimdiden teşekkür Ederim

2. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bende 2.5 aydır gidiyorum ama bence günde tek bölge yapmamalısın.
    Göğüs ön kol
    Omuz arka kol
    Sırt bacak
    Yapabilirsin

3. Mehmet Fahri

Mehmet Fahri Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aynısını bende Düşündüm ama tam 6 gün yapmak istiyorum 1 Gün bile gitmemezliğim yok söylediğim gibi sporu çok seviyorum o yüzden böyle tam 6 günlük program istiyorum

vixx bunu beğendi.
  4. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    1.gun= gogus omuz triceps
    2.gun= sirt biceps karin kalf
    3.gun=bacak
    4.gun off
    5.gun bastan devam ettir

5. Military.Press

Military.Press Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Gördüğüme göre 15-16 yaşlarında bir Lise talebesisinin. Allah bilir baban daha suplement almana bile müsaade etmiyordur.

FULL BODY yap kardeşim Fullbody! Günde 200 gram tavuk göğsü, 100 gram lor yeyip, haftanın 6 günü salonda bunu yapmak ameleliktir. Bunun başka izahı olmaz.

Bölgesel çalışma, streodli adamlar içindir. Bu sporu naturel olarak icra eden birinin bölgesel çalışması(Hemde 6 gün) akılsızlık.

Biyolojik olarak, protein sentezi en fazla 72 saat sürer, yani senin naturel olarak 6 gün bölgesel çalışman apaçık bir kıyımdır! Daha bunu uzun uzun açıklardım ama sadece şunu söyleyeyim; neden haftanın 2 günü salona gidip Fullbody yaparak inşa edebileceğin kas kütlesi için neden 6 gün salona gidesin ki, bu aptallık değil mi güzel kardeşim?

Sakın birde o youtube'daki streodli heriflerin gazına gelme. Onlar popolarına ebesinin donuna kadar ilaç vurup, "Ben Naturelim" diye dolaşacak kadar haysiyetsiz insanlar...
    Birde sakın kendine program yazmaya kalkma, söyle salondaki hocan sana bir tane full body programı yazsın, onu uygula. Bu adamlar yüzlerce kişiyle muhattap oluyorlar, daha tecrübelilerdir bu konuda.

6. Mehmet Fahri

Mehmet Fahri Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İlk başta Çok teşekür edewrim kafamdaki soruları yanıtladığınız için Öyle Streoid kullanan insanlardan nefret ediyorum zaten Ben Sporu yapmayı sevdiğim için 6 gün yapıyorum haftanın 4 günü gidip 3 günü gitmesem nasıl olur diye bir sormak istedim

Sayfayı Paylaş