6 aylık gelişim 24 kilo artış

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve censsa tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Before:
    Kg:60
    Omuz:114
    Göğüs:96
    Kol:27

After:
    Kg:84
    Omuz:122,5
    Göğüs:106,5
    Kol:35

Boy: 1,91
    Yağ oranı:Yüzde 16

Öncelikle spora başlamadan önce çok büyük bir hata yaparak ''kilo almak istiyorum'' mantığı ile çok fazla yağlandım herşeyi yedim ancak yanlış bir yol izlemiştim daha sonra beslenmeme dikkat ederek yağı üzerimden attım.Boyum 1.91.Kaslar uzun olduğu için en verimsiz bölgem kollarım.Ektomorf bir yapıya sahibim.

Ekli Dosyalar:

bodykazm bunu beğendi.
  2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Iyisin iyiii yüzüne gözüne can gelmis biraz yapilaninca,bu spor yaramis sana,tebrikler yilmadan devam,bunun üzerine biraz daha kas kütlesi ekledinmi dadindan yenmez.

fuigo bunu beğendi.
  3. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim :) Biraz beslenme sorunu yaşıyorum.Vücudum hala kilo almıyor.Kilo alması durdu.Aldığım besinler vücuduma yaramıyor sanki.Ama yinede elimden geleni yapmaya çalışıcam.

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Spor yapmak etkili olmuş eski resme kıyas göğüs kasların iyi gelişmiş spora ara vermeyin başarılar ;)

5. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Şuan senin before halinim hocam ramazandan sonra allah izin verirse bende başlamayı düşünüyorum. Önereceğin birşey varmı antreman programı beslenme vs. konusunda.

6. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Tabi önerebileceğim şu ki.Çok kilo almak istiyorum diyerek herşeyi yeme sakın.Yağ,tuz,şeker,ekmek,un bunları bırak.Karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslen.Günde 6-7 öğün bişeyler ye.Yulaf ezmesi tüket.Bal,pekmez,yumurta,prinç,bulgur,et,tavuk vs.. bunları tüket bolbol..Süt ve süt örenleri tüket.Bolbol taze sıkılmış meyve suyu tüket (sakın hazır alma benim yaptığım hatalardan biri bu.hazır meyvesunu çok fazla tüketmiştim) Ben çok büyük bir hata yaparak spor öncesi araştırmadan kilo almak istiyorum diyerekten şekerli,yağlı ne varsa yedim.Vücudum yağlandı.Araştırdıktan sonra ''ben ne yaptım ya'' dedim kendi kendime.Zararlı olan herşeyi kestim.Yağı üzerimden atabildiğim kadar attım yağ oranımı yüzde 16'ya indirdim.Toz kullanmadım hiç ama karbonhidrat tozu kullanmak istersen kullanabilirsin diye düşünüyorum..

7. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    24 kilo aldım demişsin fakat sanki 10kilo almış gibi duruyorsun. kütle koymalısın ve bunu yaparken kasları parçalamalısın dostum en büyük gelişim göğüste devam 6 ay için çook iyi 2 senede tahmin edemiyorum gelişmini .D
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Haziran 2015 ---
    24 kilo aldım demişsin fakat sanki 10kilo almış gibi duruyorsun. kütle koymalısın ve bunu yaparken kasları parçalamalısın dostum en büyük gelişim göğüste devam 6 ay için çook iyi 2 senede tahmin edemiyorum gelişmini .D

8. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Boy 191 before halim 60 kiloydu..170 boyunda biri 24 kilo alsa sonuç çok daha farklı olurdu emin olun.Devam edicem bakalım elimden geldiği kadarıyla.Teşekkürler..

9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş