1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6. Ay ( Yorum - Tavsiye )

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve game4life tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Sen böyle bir yorum yazma girişiminde bulunuyorsan, akabinde gelecek hertürlü sözlü tartışmaya açık olmalısın, yukarıda yazan cümle, kişinin emeğine saygısızlıktan başka birşey değildir. Hoş, umarım yetkili kişiler gereğini yapar.

Pulbiber072 bunu beğendi.
  2. Bordo Mavi | 61

Bordo Mavi | 61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    game4life

yag oranı % 17,5 ten % 10 çekerken cardıo programın nasıldı ?
    zira buda bi başarıdır. kendim adıma konusuyorum benımde suan yag oranım %15 .
    konu hakkında senden destek almak isterim.

3. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bordo Mavi | 61

Yağ oranını düşürmeye çalışırken forumdanda edindiğim bilgiler sayesinde ilerledim.Öncelikle haftada 5 gün cardio yaparak başladım.20 dk koşu bandında interval cardio , 20 dk bisiklet olmak üzere günde 40 dakika cardio yaptım.Onun dışında haftada 3 veya 4 kez az ağırlık çok tekrar sayısı şeklinde antrenmanlara devam ettim.Tabi bununla beraber oldukça sıkı bir diyet uyguladım ve desteklemek açısından cardio zamanlarında l carnitine kullandım.Sonucunda baya bir değişim oldu eski fotoğraflarımı bulamadım malesef konuya eklemek isterdim bulabilseydim.Tabi hala alt karın sorunumdan kurtulamadım oda ayrı bi konu :)

4. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    bi hamam tozu kullanda tekrar resim kol arkadaşım :)
    dalga gecme maksatlı yazmıyorum.

bu arada gögüs ve kol eksik gibi.

5. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    vücut gayet iyi %10 yağ oranı helede çok iyi çalışmalarınıza devam edin elbet düzelir eksik olan bölgeleriniz.yağlı değilsiniz.

6. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    oktayd

Bu hamam tozunu bikaç sefer daha duymuştumta tam olarak nedir neyin nesidir bilmiyorum.Biraz açıklar mısınız bilgi sahibiyseniz.Teşekkürler :) Hacim almanın zamanı mıdır sizce artık dediğiniz gibi kol ve göğüs çok eksik kaldı çünkü

trader223

Teşekkürler.İnşallah istediklerimi gerçekleştirebilirim , çalışmaya devam. :)

7. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    hamam tozu aktarda satılan bir toz
    gayet dogal ve etkili ben göbekte az bir kıl vardı ona uyguladım ve sonuc sahane.
    camur kıvamında göbegine sür ve 4 dakika bekle sonra suyla durula.

hacim ise komplex karbonhidrat yüklemesi yapmanın vakti gelmiş bence.
    tabii proteinde arttırman gerek.

8. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    vücut yağın gayet iyi durumda yanlız senin istediğin vücut hatlarının tamamen belli olması durumu için bir kaç kilo daha vermen lazım eğer kafana takıyorsan bu yağı ki takıyorsun kilo verme programına devam et ama bence sadece beslenme olarak devam et cardio yapma vücut çalış onun yerine farklı bölgeleri hedef alan süperset çalışmaları yapabilirsin yani biceps ve triceps, göğüs ve sırt,karın ve bacak gibi moralini bozmadan devam et çalışmana ve hacim çalışıcam diye tekrar kilo alma çünkü aldıkça motivasyonunu sağlayamayacaksın

9. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    oktayd

Bu hamam tozunu bi denemem lazım umarım beklediğimiz sonuçları verir teşekkürler.Hacim istiyorum artık bende biraz umarım karın bölgesinde olumsuz sonuçlarla karşılaşmam :)

fırathan

Aslında diğer bi yandanda hacim almak istiyorum hocam çünkü gelişim durdu gib bişey tamamen.Sürekli olduğum yerde sayıyorum bir süredir.Ne ileri ne geri artık brşeyler yapmam gerektiğini düşünmeye başladım tamamen.Teşekkürler.

10. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    benim sana önerilerim şunlar olucak. yağlı bir vücut yapın var gibi gözüküyor. bundan dolayı super setlere yönelmeni ve vücut ağırlığınla çalışmalara gün ayırmanı öneririm. yani şöyle : 1 hafta normal vg antremanına + 1 gün daha ekleyip :
    3 dakka duvara yaslanmalı squat , 3 dakka calf raise , ardından 30 saniye L-sit, 25 şınav +10 barfiks
    inanırmısın normal vg antremanımı yaptım +1 gün bu antremanı 5 set olmak üzere yaptım. süper sonuçlar aldım. geçen sene NY'de parkta çalışan insanlardan o kadar şey öğrendimki , kısacası form almak evresini en iyi kısaltma yolu vücut ağırlığıyla çalışmaktır dostum. bunlar nacizane önerilerim birçoğunuz body building salonlarına kısıtlıyorsunuz kendinizi. bi gün sizde body weight master olmayı deneyin ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=0si0GxAvtQM&feature=related
    bu da ny 'de tanıştığım edward adlı arkadaşımın videosu. facebookdan irtibat kurup ''weight master'' olmanız için size yardım edebilirim. 90 kilodan 75 e düşerek (şu an yağ oranı%7 civarlarında) dünya sokak hareketleri şampiyonu oldu ( 2 senede)
    saygılar herkeze.

11. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    3mr3

Cevabınız için teşekkür ederim.Yağlı bir yapıdan ziyade normal kilomdayım yağ ölçümlerim normal görünüyor , kas kütlesi olarak çok eksiğim olduğundan böyle bi görüntü ortaya çıkmış olabilir mi ? Normal antrenmanlarım dışında şınav çekiyorum zaten ama onun dışında vücut ağırlığıyla fazla çalışmadım bu zamana kadar.Önerilerinizi denemeyi isterim , dediğiniz gibi iletişime geçip yardımcı olursanız çok sevinirim.

12. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Yağlar, kas inşaası sırasında vücutta enerji olarak kullanır hepimizin bildiği gibi.Aldığımız besinler sadece yağ olarak birikmiyo bir kısmıda kaslara harcanıyo.Yani beslenmeyi arka plana atmamalısın hiçbir zaman.Üstelik resimlerden cardioya pek ihtiyacın olmadığını gördüm alt karındaki görüntü için adonisi çıkartmalısın o kötü görüntüyü maskeler.Ayrıca alt karın egzersizleride yaparsan o sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum

13. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    thebky

Cevabınız için teşekkürler.Hocam dediğiniz gibi bir süredir baya yoğun alt karın çalışıyorum fakat malesef ki bir türlü kurtulamıyorum o alttaki şişkinlikten.Gelişimimi çok engellemeye başladı bu durum artık kesin bir çözüme ulaşmam gerekiyor sanırım.Teşekkürler tekrar. :)

14. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    bence yağlı deil vucüt yeme sistemini değiştirmeni tavsiye ederim biraz hacime yönelik bir program yapmanı tavsiye ederim zaten anatomin fena degil biraz karbonhidrad olayını arttırmanı tavsiye ederim biraz daha yüklen proteine ara öğünde tavuklu sandviç fln almanı tavsiye ederim kolay gelsin şimdiden

15. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Güzel Güzel 6 Ay düzenli çalışmadığından dolayı pek ilerleme katedemediğini tahmin ediyorum. eğer gelişme devam etmezse ağırlık arttırmanı tavsiye ederim çok kilo az tekrar yap eğer 15 e kadar rahat yapabiliyosan ağırlığı arttır

16. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    esen32

Cevabınız için teşekkürler.Dediğiniz gibi hacme yönelik çalışmam gerektiğini bende hissediyorum artık.Bundan öncesine kadar karbonhidrat tüketimim çok sınırlıydı fakat sanırım artık biraz dengelemem gerek.Tekrar teşekkürler.

kalkan333

Cevabınız için teşekkürler.Doğrusunu söylemek gerekirse gayet düzenli bir 6 ay geçirdim fakat daha çok yağ yakmaya yönelik geçirdiğim bir 6 ay oldu.Bu yüzden hafif ağırlık çok tekrar çalıştım ve gelişimim sınırlı oldu haliyle.Sanırım artık hacimlenmem gerek.Çünkü artık alt karın bölgem bu şekilde gitmemeye kararlı.Biraz kas kütlesi arttırmam gerektiğini hissediyorum.Teşekkürler.

17. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    6. aya göre daha iyi olabilirdi...

Fotoda biraz daha hacimsiz gözüküyor insan bunu da göz önünde bulundurmak lazım, bir de kıllar olunca...

Bence daha hacimli olabilirdi, daha iyi olabilirdi, 172 boya 65kg kas kütlesi az yani...

18. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    selamlar,

bana kalırsa olmamış diyecek kadar da kötü bir durum yok ortada. çok muhtemelen vücut kılları yanıltıyor. yalnızca göğüs biraz eksik gibi geldi bana. bir de 1.72 boy için 83 cm bel çevresi biraz fazla değil mi yahu? ben 1.87 boya sahibim ve bel çevrem 84 cm ve gerçekten fazla olduğunu düşünüyorum. ama omuzların geniş sanıyorum ki çok da sorunlu görünmüyor fakat bel çevren biraz daha incelirse daha müthiş bir görünüme sahip olabilirsin.

kolay gelsin. :)

19. game4life

game4life Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ZeusS_

Yorumunuz için teşekkürler. 6. ay için çok çok daha iyi olabilirdi ama malesef hiç hacim arttırmaya çalışmadım.Tam tersi sürekli diyetle , cardio ve hafif ağırlıklarla olabildiğince süzülmeye uğraştım.İnşallah bundan sonrası için kütle arttırmaya yönelik çalışıcam.Tekrar teşekkürler.

khephnes

Yorumunuz için teşekkürler :) Dediğiniz gibi vücut kılları biraz fazla olduğu için fotoğrafta biraz daha ön plana çıkıyor.Yanlış almış olabilirim ölçüyü tam emin değilim en son 81 cm gördüm.Bende çok fazla olduğunu düşünüyorum boyuma oranla ve kütle arttırmadıkça belden incelmek pek mümkün görünmüyor şu nokta itibariyle.Biraz kütle arttırmaya çalışarak devam etmeyi planlıyorum artık.Teşekkürler. :)

20. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    resimleri imageshack uzerinden upload ettigini gorur gormez, yorumu yazip, sekmeyi kapaticam.
    hayati zorlastiriyorsunuz :)

Sayfayı Paylaş