52 Kilodan 62 Kiloya ve Diyetim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yanikdagli tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yanikdagli

yanikdagli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Vücut geliştirmede 3. ayımı bitirdim. 52 kiloda başlamıştım şuan 62 kiloyum. Aldığım ölçülerde gayet iyi. Başladığım da kollar 23 cm idi şuan 34 cm. Omuz 100 cm idi şuan 115cm. Yaza kadar daha iyi ölçüler almayı hedefliyorum. Tabi vücut yapıp bıracak değilim ömür boyu yapacağız inşallah.. 4 öğün ekledim diyetime azar azar koydum gramları çünkü tek seferde çok fazla yiyemiyorum 150 Gram yeterlidir bence 4 öğüne bölündüğünde.. Çıkan makrolarda hoşuma gitti. Fakat bu diyeti yaparsam şişkomu olurum? :) Yoksa sağlıklık şekilde mi kilo alırım bilemedim. 4. ayımda 5x5 Hacim antremanı yapmayı düşünüyorum. Bu beslenme programı hacim antreman programıma yarar mı? Teşekkür ederim, iyi forumlar

KAHVALTI

- 50 Gr Kaşar Peyniri
    - 50 Gr Beyaz Peynir
    - 3 Adet Haşlanmış Yumurta
    - 5 Dilim Beyaz Ekmek
    - Salatalık/Domates

Öğle Yemeği

- 150 Gram Bulgur Pilavı
    - 150 Gram Tavuk Kanat
    - 1 Adet Muz

Akşama Doğru
    - 150 Gram Bulgur Pilavı
    - 150 Gram Tavuk Kanat
    - 1 Adet Muz

Antrenman

Antrenman Sonrası

- 150 Gram Bulgur Pilavı
    - 150 Gram Tavuk Kanat
    - 1 Adet Muz
    - Salata

DİYETİN MAKROLARI

Karbonhidrat / 258,30 GR Protein / 176,85 GR Kalori / 2786

Tabi aralarda kuruyemiş fıstık ezmesi vs.. şeylerde yiyebiliyorum. Onları ekleme gereksinimi duymadım. Kabataslak diyetim bu şekildedir. Onaylarsanız ve hataları düzeltirseniz yarın başlayacağım, sevgilerimle

doxux bunu beğendi.
  2. the admiral

the admiral Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    hergün bunların aynısını mı yiyorsun ayrıca 3 ayda 11 cm kol gelişimi baya fazla

3. yanikdagli

yanikdagli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    hergün aynı değil evelsi gün bulgur yerine beyaz pirinç, tavuk göğüs yerine kıyma, yani buna yakın şeyler.. evet ilk 3 ay muazzam sonuçlar aldım bende ınanamıyorum bundan sonrası zor olacak diyorlar bakalım bu nedenden dolayı diyete başlamak istedim yaza kadar 70-75 kilo olmak hedefim
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Aralık 2014 ---
    spora başlarken fotoğraflarımı çekmiştim, şu an elimde telefon yok gerçekten koluma baktığımda büyük değişim var omuzlardada aynı şekilde

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İşte bu. İşte yumurtaların sarılarını atmayan, kendini tatsız tutsuz tavuk gösüne mahkum etmemiş, yulafla mulafla damak tadını bozmayan, kaç kalori, kaç protein aldığını bilen bilge insan.

3 ayda 10 kilo almışsın. Hiç bozmadan devam et, kas kütlen arttığı için kilo alım hızın yavaşlayacaktır ve ayda 2 kg civarına düşecektir. Bu güç ve hacim artışı için çok iyi. Kaçınılmaz olarak biraz yağ depolayacaksın ama daha yaza doğru yakarsın, önemli değil. Kas yapmak yağ yakmaktan çok daha zordur ve bunu başarıyorsun. Yağ yakımı dert olmaz. En az birkaç ay daha devam et derim. Sebzeyi arttırırsan iyi olur.

yanikdagli bunu beğendi.
  5. yanikdagli

yanikdagli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam mütevazi yorumunuz için teşekkür ederim.Bahsettiğiniz şekilde yulaf ezmesi'ni yiyemiyorum sütle de denesem muzlada denesem yulaf ezmesine sadık kalamıyorum. Bugün diyetime başladım, 2. öğünümü yedim 3. öğünümü de yiyip 5-6 ya doğru antremana geçeceğim.Kilo alamama bahanesini çok şükür atlattım.Yemek yiyince ve çalışınca gerçekten kilo ve ölçü artışı alınıyor.3 ayda azda olsa birikim yaptım ve bu işte öyle gizli antremanlar sırlarla dolu diyetler olmadığını, herşeyin sadece ve sadece inanmaya ve sadık kalmaya bağlı olduğunu öğrendim.Alt göbek bölgesinde birazcık yağlanma var, benim de korkum bu yüzden, umarım hedeflediğim kiloya ulaşınca göbek bölgesinde ki yağlanma başıma iş açmaz.. Hocam ben yemeği tuzsuz, çayı şekersiz içemem asla..Öyle büyük hedeflerimde yok benim zaten..Yaza normal bir insan olarak çıkmak ve dıştan bakıldığında spor yaptığımı belli edecek bir vücuda sahip olmak hedefim.Forumda çoğu insan kendini çoğu şeyden mahrum bırakıyor..Bilhassa yemek konusunda.Tabi ki hedefi büyük olanlara ve diyetini katı hale getirip sadık kalanlara saygım ve hayranlığım sonsuz..Ama benim çapımda olanlar için o kadar çok kasıntıya gerek yok diye düşünüyorum.Fikirlerim bu yönde, yanlış bir şey söylediysem affola.. Saygılar hocam

6. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş bu diet te kilo başına protein ve karbonhidrat miktarı nedir. Acaba?

Sayfayı Paylaş