51 cm pazu adnan oktar Masallah.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ttsade tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben sana alınma desem ve küfür etsem, alınmaz mısın? Bu da onun gibi bir şey. Elbetteki o bu kadar ağır yazmadı ama sizin bana hiç saygınız olmadığından, artık ben de size saygı göstermeyeceğim.

Ben bodybuilding'i doğal yollardan yapana saygı duyarım, hem de gerçekten saygı duyarım ama body building ile işim yok ve steroid gibi maddeler kullanan kimselere saygı duymam, bunu da belirteyim. İsteyen istediği kadar laf söylesin, benim düşüncem budur.

Benim güzel bir vücuda ihtiyacım yok. İri ve sağlıklı bir vücuda ihtiyacım var. Güçlü bir vücuda ihtiyacım var. Vücudum güzel diye özgüvenim tavan yapacak değil. Göğüslerim sarkmasın, bana yeter. Gerisine hiç ihtiyacım yok. Özgüvenimi asıl arttıracak şey ise, güçlü bir vücut. Ben %30 yağlı halimle 200 kilonun üstünde deadlift yapabiliyorsam, bence bu bir şeydir. İleriye dönük potansiyelim var demektir. Ayrıca kaslarımın sertliği ve sinir hassasiyeti çok daha fazla artabilir.

İstediğim vücut şu;

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ltabvc8ob21qcjoxlo1_500.jpg

Bu vücutla kızlar sana bakmaz diyebilirsiniz. E bakmasınlar da, ihtiyacım yok kızlara. Hem cinsimi kıskandırmaya da ihtiyacım yok. (Açıkçası şunu söyleyeyim, cinsel yönden %100 verimli bir ilişki daha yaşadıktan sonra kızlarla alakamı tamamen keseceğim.)

2. GodBlessStoya

GodBlessStoya Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Powerlifterların tamamının vücut geliştirmede kullanılan dozlardan çok daha yüksek steroidler kullandığını biliyorsundur umarım

3. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Umarım kullanmama gerek kalmaz.

Mesela pek çok halterci steroid kullanmıyor.

Ben de bu yönde bir şeyler yapmak istiyorum. Vücudum gelişmeye uygun ama mümkün olduğu kadar doğal beslenme ile bu işi başarmak istiyorum. Hedefim; 2000 lbs+ total RAW power lifting sınırını 100 kiloda geçmek. Sanırsam steroid almadan yapabilirim.

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    haltercilerin steroid kullanmamasının sebebi olimpiyatlar onlar için en büyük kulvar olduğu içindir ve olimpiyatlarda doping testinden kaçmak çok zordur.ama profesyonel powerliftingde bildiğim kadarıyla doping testlerinden kaçma imkanları olduğu için isteyen kullanıyor.

5. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    kesinlikle 45 santim bile yok.
    kendi pazularimdan ornek aliyorum. en fazla 43,max 44.

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    en fazla 45cmdir bence
    doping konusuna değinilmiş ilk yüzme sporunda kullanılmaya başladığını okumuştur bisiklet ve koşudada var olduğu bir gerçek halterde niçin olmasın dolap döndürüldüğü kesin heleki pro powerlifting sporunda doping yoktur demek büyük bir hata olur:)

Phil_Heath bunu beğendi.
  7. freakedout

freakedout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar ben adnanın mankenlerle aynı salonda çalışıyorum adamlar gerçekten iri, yani kollar maksimum 40 demişssinizde bence herkese kendi vücudu güzel geliyor, elemanların vücutlar gayet iri, yakından görseniz 40 falan diyemezsiniz bence. Birde bu arkadaşlardan birini geçen gün pis yedilide gördüm sağ tarafta oturanı, sanırım arada oynculuk falanda yapıyorlar ama sanırım maddi durumları çok iyi olduğundan ünlü olucaz diye kasmıyolar:D Birde bunlar ikiz.

8. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Kayra bey, ben dışardan nasıl göründüğünü söyledim. Yoksa beni ilgilendirmez zaten, ha obezsin ha zayıf kişiliğin iyi olduktan sonra ne farkeder. Kusuruma bakma.

9. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Kayra Bey,

Sanirim powerlifting hakkinda bir bilginiz yok. Powerlifting'in olayi sudur;
    Ye yiyebildigin kadar, makro yok, ne buluyorsan ye, patlayana kadar ye, bas steroid'i. Magical bir formul yok, diet yok. Bu kadar basit.

Tesvik ediyormus gibi gorunmeyeyim fakat aman diyeyim bilgili bir cevreye denk gelirsiniz, konusu acilir falan, ben malzeme cakmadan powerlifter olmak istiyorum demeyin sakin, alaya alinirsiniz. :)

WadeFB bunu beğendi.
  10. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    adamın boy 193 52 cm vardı bence kolları

12. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73878/gercekten-cok-ama-cok-guclu-adam

1 gram değişme yok Kayra:eek: Ne desem bilemedim. Bi de yanlış anlama kızmak yokta kızlarla alakamı keseceğim demişsin sonraki postta var mıydı yani:eek:

uyarı: konuda offtopic kişisel tartışmaya sürükleyecek postlar atmaktan kaçınalım.

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Aralık 2012
  13. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değişmesem de olur, millete malzeme olmadıktan sonra ben halimde memnunum. Kızlarla da alakamı keseceğim elbette, cinsellik güzel bir şey ama bir ihtiyaç da değil. O yüzden hayatımı mühendisliğe adamak adına kızlarla alakamı keseceğim.

14. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    artık offtopic kişisel tartışmalara bir son verelim.

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş