50 günlük diyet + yağ yakıcı performansım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bet10 tarafından 8 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. bet10

bet10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    diyetin biraz tekdüze olmuş bence...ben her gün aynı şeyleri pek yiyemiyorum...bir gün ızgara yersem ertesi gün ev yemeği gibi birşeyler yemek istiyorum.

bir de içeceklerden bahsetmişsin...bende akşam otururken durmadan bişeyler içiyorum, gündüz işteyken çay kahve eve gelincede ne bulursam, m.suyu soda limonata vs. içiyorum. ama buralardan okuduğum kadarıyla onlarda çok iyi değil o nedenle yeşil çay ve kahve harici fazla birşey içmemeye çalışacağım...

2. deepsoul

deepsoul Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    adi ustunde diet bu cok fazla cesit sunamiycam arada bir tavuk yerine kirmizi yagsiz et yiyebibilirsin ana ogun olarak veya ara ogun olarak tonda yiyebilirsin ana ogunlerde olan sebze yemegi yerine kepekli makarna lapasi veya kepekli pirinc lapasida yiyebilirsin senin icin cesit olur ama ben genelde sebze yedim bagirsaklarin calismasi icin cok iyidir cunku dietteyken tuvalet sorunu yasiyabilirsinweightlifter tatlti yagli ve beyaz undan olan seylere hic yaklasma gunde 1 bardaktan fazla meyva suyu icme seker acisindan diyorum. diyetinde basari istiyosan yaptigin seyde samimi olcaksin disiplinden taviz vermeden istedigin sonuca eminim cok rahat ulasacaksin basligindaki 50gunluk diet yazisi bence uygun olmamis cunku o bana gore bir diet degilthums:

bet10 bunu beğendi.
  3. bet10

bet10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    iyide ben bu çalışmalara başlamadan önce forumda epeyce sormuştum, özel bir diyete gerek olmadığını ve yediklerime dikkat etmemin yeterli olacağını söylemişlerdi genel olarak. bende tekdüze katı bir diyet yerine herzaman yediklerimi biraz azaltmayı ve yağdan şekerden uzak durmayı denedim. demekki benim için diyetisyene parayı bayılmadan olmayacak bu işler...

4. deepsoul

deepsoul Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Valla bu kati bir diet degil istedigin kiloya ulastiktan sonra dieti bitirip yediklerine dikkat edebilirsin tabi sporada devam verdigim 2 linke baktinizmi cunku istediginiz kiloya ulasmada birebir bilgiler var yada istediginiz gibi bir dietisyen esliginde dietinizi tamamlarsiniz bende herzaman ayni seyleri yiyemiyorum ama 2 ay inat ettim ve kazandim simdi istedigimi yiyiyorum haftalik tartilarak kilomu takip ediyorum kosularimida sadece haftada 2 gun yapiyorum

5. bet10

bet10 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız...bayramdan sonra supplementları kesip, benzer bir diyete başlamayı düşünüyorum...bende 2 ay dişimi sıkacağım :D

Sayfayı Paylaş