5.ayım .Eksiğim varsa yorumunuzu beklerim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mhakko tarafından 31 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mhakko

mhakko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Konu başlığından da görüleceği gibi 5.ayımı doldurdum. Allah devamını nasip eder inşallah.5 ayda 7 buçuk kilo aldım. Çoğu kişinin yorumunu aldım.Sizinde görüşünüzü duymak isterim. Eksik bölgelerime göre bir program çıkaracağım. Şimdiden teşekkür ederim.
    CAM00045.jpg CAM00046.jpg CAM00047.jpg CAM00052.jpg CAM00059.jpg

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Bulk yapmak için vücut yapınız çok uygun fakat kaslarınızı şekillendirmek ve sert bir görünüm elde etmek için sporu hiç aksatmamaya bakın devamlı Şınav,Barfix,Mekik,Squat egzersizleri ve spor aletlerini doğru kullanmalı ve sıkı bir programla çalışmalısınız güçlü bir direnç göstermelisin başarılar ;)
    http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani

3. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Kilo aldım diye okuyunca yanlış okuduğumu düşündüm :) bu yağ oranlarında başlamıştım bende spora kilo almadan önce definasyon(yağ oranını azaltma) programı uygulayıp yağ seviyesini düşürdükten sonra kontrollü olarak bulk(kilo alma kas geliştirme) dönemini uygulaman daha faydalı olur bu şekilde definasyon uygulamak istediğinde çok zorlanırsın ve çok zamanını alır.
    Not: 8 aylık topladığım bilgilerle yardımcı olmaya çalıştım eksik ve yanlış yorumladığım yerler varsa daha tecrübeli arkadaşlar düzeltirse memnun olurum.

4. mhakko

mhakko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    çalıştığım hoca ki benim arkadaşımdır kendisi bana yağ vermemin zor olduğunu, okadar yağlı olmadığımı, ilk yağ verirsem kaslarımın az olduğu için hoş bir görüntün olmayacak dedi. Beni set aralarında az dinlenmek ve sürekli ağırlık yükseltmek amaçlı bir bulk programına soktu. Kendisi de dedi definasyonda zorlanacaksın diye ama en azından vücudun sana moral verecek dedi.
    Amacım 3 ay daha bulkta kalıp definasyona girmek. Bilmem yaptığımda hatalı mıyım.

bodykazm bunu beğendi.
  5. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Bu spordaki en kolay olay yağ yakmak, kas kütlesi eklemek hemde yağsız şekilde kilo alarak bunu yapmak emin ol çok daha zor. Sana tavsiyem tek bir hocaya tek bir salonun içinde sana bilgi verenlere bağlı kalma. Sana verdiği programa bakarsakta çelişmeler var eğer bulk programı uyguluyosan olabildiğince ağır çalışırsın maksimumlarına çıkmaya çalışırsın tekrar sayısını az tutarsın set araları dinlenmeler normalden uzun sürer. Dediğim gibi tek bi hocanın verdiklerinden ziyada 100 lerce videodan topladığın bilgilerle öğrendiklerinle kendi antrenman ve beslenme programını çıkar çok zor bişey değil kendi vücudunu senden iyi kimse tanıyamaz hem uygularken bu programı ben yaptım demek ayrıca bi motivasyon veriyor en azından benim için öyle..

6. mhakko

mhakko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Anladım kardeşim.Herkesten görüş alıyorum. Senin tavsiyeni de aldım. Kendi programını çıkarma konusunda sana katılıyorum. Teşekkür ederim.

7. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Zorlanacaksın ama vücudun sana moral verecek evet ;)

8. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Eksiklerin bilgili bir hoca tarafından hazırlanmış yağ yakmaya yönelik antrenman programı , yağ yakmaya yönelik ağırlık antrenman programi ve 1-2 yıllık bir zaman birde benim anlamadığım bodykazim neden hep robot gibi mesajlar yazıyor botmudur

9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş