45 günlük değişim .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Frightos tarafından 25 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    59 kilo ile zayıflığımdan şikayetçi olduğum icin spora başlangıcı yaptım. Bir iki baslangic ve yeni durum fotosu ve olculerimi birakip hocalarimdan ilerlemem hakkındaki yorumlarini sabırsızlikla bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Forum da biz birsey sorunca kimse girip bakmıyor anlamıyorum. Neyi yanlis yapıyoruz

3. bahceci

bahceci Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    3
    bence değişim gayet iyi. ilk fotoğraf yeni başlamış gibi değil de biraz spor geçmişi var gibi görünüyor.

gayet estetik bir fizik bro....devam

4. deeptoneblack

deeptoneblack Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    45 günde yaklasık 6 kg lık bir artıs saglamıssın günde yine yaklasık 1000 kalori fazlalıga denk geliyor. Bunun yanında cogu bölgende güzel bir sekilde kas gelisimi saglamıssın. Ve bulka ragmen karın bölgesinde felan cok fazla sislik görünmüyor tabi yağ oranındaki degisimi bilmiyoruz ki göründüğü kadarıyla fazla bir oynama olmamıstır. Hoca degilim ama bana kalırsa 45 günde gayet güzel bir yol katetmissin. Bundan sonra yavaslama görebilirsin ama formunu bozmadan 75 lere kadar gidebilirsin diye düsünüyorum. Hatta uzun sürecte bunun biraz daha üstüne cıkıp definasyona girerek seni cok daha fazla tatmin edecek bir vücuda kavusabilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    45 gün bu spor için çok aşırı erken...sağ ve sol resim arasında çok fark yok...zaten vucud çatın iyi kolay şekilde form tutarsın ama biraz sabırlı olman ve aradaki farkı görmen için en az 6 ay beklemen gerekir...

6. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53

7. deeptoneblack

deeptoneblack Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yavaslamadan kastım vücut gelisimi . Kilo alımını artan ihtiyacına göre kalori alımınıda artırarak aynı seviyede götürmen mümkün. Burada önemli düzenle ve özveriyle devam edebilmek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş